Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Házinyúlra nem lövünk". Hogy...

"Házinyúlra nem lövünk". Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Több munkahelyen is hallottam már ezt, hogy ezzel érvelnek, hogy nem lehet az emberek között semmilyen privát párkapcsolat. Mégis rengeteg embert ismerek, akik meg arról mesélnek, hogy a suliban a tanárok hogy kavarnak egymással, gyárakban a munkások stb. És alakulnak is ki ezekből rendes kapcsolatok. Nálatok a munkahelyeden hogy van ez, és írd le azt is légyszi, hogy hol dolgozol (gyár, iskola, stb)?
2011. szept. 5. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

@ ma 12:23


"Badarság. Melóban, suliban ugyanúgy lehet csajozni, max kicsit kellemetlen utána ha nem jön össze a dolog."


Szerintem az alapszabályok között van,hogy osztálytárssal ne kavarunk..

Sok gondot elkerülsz

2011. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is rossz utána együtt dolgozni, ha nem jön össze egy kapcsolat, de tényleg az időnk nagy részét a munkahelyen töltjük, hol máshol lehetne jobban ismerkedni? Szóval nagyon ellentmondásos ez az egész, csak furcsa, hogy én mindig olyan helyeken dolgoztam, ahol az emberek ezt ellenezték, közben meg sok ellenpéldát hallok ismerősöktől.
2011. szept. 5. 13:25
 13/16 anonim ***** válasza:
A férjemmel egy gyárban dolgoztunk, sőt egymás melletti gépen, amikor megismerkedtünk.
2011. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:23


Aki pedig nem mer, az nem nyer. Egy darabig természetesen sz.r utána bámulni az osztálytárs/munkatárs fejét, de minden csoda csak három napig tart. ;)

2011. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A házinyulat meg kell enni.
2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"közben meg sok ellenpéldát hallok ismerősöktől."


mert hallani csak azokat hallja az ember.

arról senki nem fog ódákat zengeni, hogy azért kellett munkahelyet váltania, mert a látását sem viselte el az ex-nek.

2011. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!