Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Házinyúlra nem lövünk". Hogy...

"Házinyúlra nem lövünk". Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Több munkahelyen is hallottam már ezt, hogy ezzel érvelnek, hogy nem lehet az emberek között semmilyen privát párkapcsolat. Mégis rengeteg embert ismerek, akik meg arról mesélnek, hogy a suliban a tanárok hogy kavarnak egymással, gyárakban a munkások stb. És alakulnak is ki ezekből rendes kapcsolatok. Nálatok a munkahelyeden hogy van ez, és írd le azt is légyszi, hogy hol dolgozol (gyár, iskola, stb)?
2011. szept. 5. 12:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
25%
nyúlak dolgoznak a gyárban?
2011. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Badarság. Melóban, suliban ugyanúgy lehet csajozni, max kicsit kellemetlen utána ha nem jön össze a dolog.
2011. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%

-miért nyúl a nyúl?


-???


-Mert répáért nyúl

2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát erre én is kíváncsi lennék. Mert ha megkérdezem valakitől, hogy mégis hol lehet manapság ismerkedni, akkor tuti, hogy második harmadik helyen azt mondja,hogy hát a munkahelyeden nem tudsz? Amúgy szállítmányozó cégnél dolgozom, itt nem szólnak érte, csak nincs megfelelő ember hozzá.

33/N

2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Irodában dolgozunk a párommal. Mindenki tudja, hogy együtt vagyunk. Ha valaki tudatlanul lát kettőnket munka közbe meg se fordul a fejében, hogy mi valójában együtt élünk. Működik a dolog. Munkát van amikor viszünk haza (beszélgetés szintjén) de magánéletet a munkába soha. a munkatársak persze előítélettel vannak velünk szemben, mert mi mégiscsak egy pár vagyunk. Mégis megvédjük egymást.
2011. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
A melo és suli az a hely ahol iszonyat sok időt töltünk. Rengeteg rendes és NEM rendes kapcsolat alakult már ki az én melohelyemen is.
2011. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Rosszul is elsülhet, és utána sz*ar együtt dolgozni?

Nálam a "legrosszabb" lett, feleségül vettem a "házi nyulat".

2011. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
azért ez nincs tiltva. csak azért jobb nem keveredni ilyen kapcsolatba mert ha esetleg szakít a pár de ugyanúgy munkatársak az sok problémát szülhet. amúgy szerintem az emberek 60%(ha nem több) a munkahelyen ismerkedik meg a párjával.az én szüleim is ott ismerkedtek meg anno.
2011. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk. csak, ha támad.
2011. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Párommal évekig munkatársak voltunk (egy multinál) azóta már együtt is élünk, de én mhelyet váltottam. Nem kettőnk miatt, de azt hiszem jobb így. Ha még sem jönne össze a kapcsolat, akkor elég rossz lenne úgy dolgozni, hogy egymást kell kerülgetni.
2011. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!