Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házinyúlra nem lövünk? Kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyúlra nem lövünk? Kíváncsi lennék a véleményetekre!

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol egy osztálytársammal járnék?? 18 éves lány vagyok, 1 hónapja ismerem a fiút. Tetszem neki, ő is bejön nekem. Egy páran azt mondják hogy osztálytárssal a világért ne jöjjek össze. Bár szerintem ha komoly a kapcsolat akkor miért ne?!
2009. okt. 3. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

azért mondják, mert ha szakítotok, akkor nagyon gáz lesz ugyanabba az osztályba járni. hülye hozzáállás egyből a szakításra gondolni, de valahol persze igaz.

én munkatárssal csináltam, rá is b-sztam, de ez nem jelenti azt, hogy ne csinálnám mégegyszer. munkahelyet váltani nem olyan nagy cucc. :)

2009. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha tetszik neked jarj vele...akik azt mondjak,h ne valoszinu,h irigyek.

am a maganeletedbe TE valasz,ne a baratok...

2009. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem! Csak ha elváltok akkor utána lehetnek belőle problémák.
2009. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző kommentelőnek igaza van. De meg kell jegyezzem, hogy egyik kedves cimborám az egyetem első félévében szeretett bele csoporttársnőjébe, és azóta is együtt vannak, egy órákra jártak, együtt tanultak és együtt is dolgoznak. Szóval ilyen is van.

24F

2009. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul sül el, akkor is kibírjátok egymást az érettségiig.
2009. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez az egyik legutálatosabb mondat.
2009. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt a helyzet velem is. Nekem is mindenki azt mondta h ne... és mégis megtörtént, összejöttünk. Azóta már nem vagyunk együtt. Tapasztalatom? Engem nagyon zavart, hogy egy osztályban vagyunk. Órán is hidd el, nagyon zavaró tud lenni, amikor például kiröhögik a többiek, vagy akár csak h ott van. Szerintem teljesen tönkreteszi a kapcsolatot az ha valamelyik osztálytársaddal jössz össze. Főleg szakítás után... Nagyon zavaró! Nem csinálnám meg még egyszer. (főleg akkor ne hogyha nem vagy biztos benne h szereted, és csak "alakul")

De ha úgy érzed, hogy nagyon szereted, akkor hajrá!

2009. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszaitokat!:)
2009. okt. 4. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!