Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Házinyúlra nem lövünk? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyúlra nem lövünk? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szimpatikus lett egy fiú osztálytársam, és nem tudom, mit tegyek. Lenne módom elmélyíteni a dolgot, de hogyan tegyem? Nem szeretném a nyomulás látszatát kelteni... Ráadásul a kérdésben feltett szlogen is hátráltat : szerintem ugyanis hátrány, ha egy osztálytárssal alakul ki mélyebb érzelmi viszony. Mit tegyek?
2010. nov. 26. 15:36
 1/3 anonim válasza:

a frászt. mindig ezt mondják. "házi nyúlra nem lövünk." baromság. előszöris ha osztálytársak vagytok gondolom nem általánosba jártok, de ha mégis akkor a végefele kell lennetek, és így max 1-2 évig vagytok még osztálytársak, aztán meg ha nem vagytok nagyon jó barátok úgyse sokat találkoztok többet. A jelenlegi párommal 1 éve vagyunk együtt, és osztálytársak vagyunk. Tök nem gáz.


jut eszembe. Mért nem akarod a nyomulás látszatát kelteni? akkor hogy jönne rá hogy tetszik neked? a lányok szeretik ha nyomulnak, persze keretek között. Hajrá tesó:D

2010. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, örökre( de legalábbis egy darabig) azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna ha....Én megpróbáltam hasonló szituban, nem jött be, de tudom kezelni a helyzetet, jóban maradtam vele, és nem azzal foglalkozom, hogy "lehet hogy meg kellett volna próbálni..."
2010. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Funktasztikus ***** válasza:
rakd át a somszédhoz és már nem leszz házixDfigyelj egy probát meg ér inkább mint hogy itt huzd magad ezen..visont aha szakitotok ráadásul nem a legszebben akkor nehéz idök jönnek:)am ha sikerül sok boldogságot:)
2010. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!