Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Házinyulra nem lövünk? (osztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyulra nem lövünk? (osztálytárs)

Figyelt kérdés
Sok embert kérdeztem,de mind azt mondták nem. Mert,ha "tegyük fel" szakítanak egésznap látnák és fájdítanák aegymás szívét. De így nem lehet neki indulni egy kapcsolatnak,akkor minek. Hogy gondoljátok?Fejtsétek ki gondolataikat kérlek,köszi ^^,
2009. márc. 24. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 2 ember tetszik egymásnak, kár kihagyni azért a kapcsolatot, mert osztálytársak. Lehet, hogy rosszul sül el, de az is lehet, hogy jól.
2009. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én folytatnám a kérdést: .... csak csípőből. :) Nekem sok munkatársam volt, akivel összejöttem már. Olyan is akadt, akivel csak egy szex erejéig. Nem volt gáz. Mondjuk szerintem más ez huszon évesen, mint iskolában..
2009. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos lőttem,vagyis rám lőttek!Együtt voltunk pár hónapot,de egyszerűen nem lettem szerelmes...Minden nap együtt voltunk a suliban,nem volt izgalom a kapcsolatban, nekem pedig a szerelemhez izgalom kell!A srác belémszeretett,de nem akartam hülyíteni,így otthagytam!El nem tudod képzelni,hogy milyen rossz érzés volt minden egyes nap a szomorú, bánatos arcát látni!Mivel Ő is rendszeresen látott engem,esélye nem volt,hogy elfelejtsen. Akkor sikerült neki,amikor átiratkoztam másik suliba (persze nem emiatt)!Akkor megfogadtam,hogy soha többet nem járok osztálytárssal, munkatárssal...Ez már jópár éve volt,de még mindig rosszul érzem magam a dolog miatt!Persze,ha egy szerelem kibírja a sulis éveket, akkor más a helyzet,de soha nem lehetsz abban biztos,hogy nem szakítatok az idő alatt,amíg osztálytársak vagytok...
2009. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno osztálytársammal is jártam, meg évfolyam társamma is. Az se volt gáz, és igazából sose az érdekelt hogy mi lesz, hanem hogy akkor jó volt.
2009. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat. =)
2009. márc. 24. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársammal eljegyeztük már egymást, 4éve vagyunk együtt. Igaz pont az érettségik elött jöttünk csak össze. Testvéremnek a férje lett az egyik gimis osztálytársa. Pont ez lesz majd velünk is.:)
2009. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két osztálytársam összejött még gimnáziumban. Két és fél évig voltak együtt. Biztosan borzasztó volt, és le kellett volna beszélni őket erről, de ők sajnos ebből semmit nem érzékeltek, és csupán boldogok voltak együtt...
2009. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én osztályomból 3 pár talált egymásra.
2009. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hatosztályos gimnazista voltam, és 6 év sok év, az akkori fiatalok felnőttek lettek, az akkori felelőtlen diákszerelmeket már felnőtt szerelem és szeretkezés váltotta fel, és engemet nem zavart, hogy mindenről lemaradtam. Nálunk is volt 4 pár az osztályban. Ma már van egy barátnőm a főiskolán, nagyon szeretem, és mindenben ő volt az első nálam, csoporttársam, ráadásul felnőttként más érzés dolgokat megtenni, és gondolkozni.

Remélem érted amit mondtam, sok sikert a barátnődhöz/pasidhoz.

Ne másokra hallgass, hanem légy laza és kész. Akkoris elmondhatod, hogy volt 1-2 éves kapcsolatod, és a tietek volt valaha a legtartalmasabb szerelem, minden nap találkozhattatok, elmentetek együtt az osztálykirándulásokra, voltak felejthetetlen éjszakáitok, mást meg megehet az irigység, de az már az nem rátok tartozik :)

2009. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem hülyeség vkivel csak azért nem összejönni mer, h oszt.társak vagytok.. ha tényleg szeretitek egymást, akkor ez nem számit.. Am. én is sokat gondolkoztam ezen..és lassan 2hónapja vagyunk együtt a barátommal, aki az oszt.társam.. és nagyon jol megvagyunk..
2009. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!