Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy és mivel szólítsak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és mivel szólítsak le egy srácot a suliban (nem osztálytárs)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát bármivel leszólithatod, attól függ mit akarsz.
2010. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerintem egyértelmű,de azért leírom.:D

szeretnék vele összejönni,mert nagyon bejön.

2010. okt. 15. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy meg akarod ismerni mert szimpi,nem kell túldramatizálni:)
2010. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát csak bejátszik a szégyenlősség.:D

mondjuk sokszor rámnéz amikor elmegy mellettem meg áll valahol,de ez nembiztos hogy annak a jele,hogy tetszem neki. És nincs kedvem beégni..ez még csak a 3.napom volt ebben a suliban:D

2010. okt. 15. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én mint fiú úgy vagyok ezzel, hogy szeretek ismerkedni lányokkal, tehát engem nem zavarna ha odajönnél hozzám és leszólitanál.

Mondhatod neki, hogy tetszik neked stb... Ha te is tetszel neki akkor nem lesz gond, ha meg nem tetszel neki akkor mind1 mit mondassz...

2010. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ők hogy csinálják a káposztás-tésztát!
2010. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

"szeretnék vele összejönni,mert nagyon bejön"

1. Az ilyen szöveget, az esettől függetlenül kérlek felejtsd el. :S

2. Egy igazi nő megtudja mutatni, úgy is a vonzalmát, hogy nem csinál magából komplett idiótát. Szerintem nem a legjobb megoldás, ha odamész és bevallod neki. Gondolkoztál már azon, hogy mekkora pofon lenne ha szemtől szembe visszautasítana? Lehet,hogy neki is tetszel, de akkor is valami finomabb megközelítéssel kellene kezdened.


Az ilyesmi miatt hiszik a férfiak manapság, hogy mindent megkaphatnak. Hiszen tálcán nyújtjuk nekik a lehetőséget. Már semmiért sem kell megdolgozni. Ráadásul kellemetlen helyzetbe is kerülhetsz, ha esetleg kinevet vagy elmondja másnak.

Bocs, fiúk, igazán nem akarlak benneteket lehúzni, de ebben a nagy szabadosságban még mindig vannak olyan szerepek amiket nem kell felcserélni.



Egy 23 éves lány

2010. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!