Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztalytars parok! Leirnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztalytars parok! Leirnatok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel kirandulason nagyon joban lettem, nekem mar a tavaly is tetszett de akkor eleg keveset beszelgettunk. Most minden olyan jo volt, o is sokat kereste a tarsasagomat es masok is mondjak h tetszek neki. De en sosem szerettem volna h osztalytarsam legyen a baratnom. Nem szeretnem h valamit elmond a legjobb baratnojenek es az egesz osztaly tudna... Eddig baratnom sem volt es ha ossze is jonne biztos benazas lenne a csok is stb... Nalatok nem voltak ilyen problemak? Ha nem jott ossze a dolog utana nagyon rosz volt?
2010. okt. 11. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem hagyd én is össze akartam jönni egyik csaj osztálytársammal de monta h osztályon belül nem lehet mer ha szakítunk akk igen szar lesz több éven keresztül az exedet mindennap látni hidd el.
2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Egy ismerősöm még középsuli másodikban összejött az osztálytársával, aztán már évek óta együtt vannak.
2010. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert gondolkodom rajta nagyon mert vegzosok vagyunk, 18 evesek... olyan nagyon sokat mar nem kell turnunk ha rosszul is sul el.
2010. okt. 11. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen menj bele

Már úgyse lenne 1 évről szó

Már október van, decemberben 2 hét szabi, aztán 2 hét szabi tavasszal, és az egész suli juniúsig tart, szóval no problem

Én anno középsuliban 3 évet kellett kibirjak az EX-emmel, egy osztályban voltunk, folyton szivattuk egymást, szal rossz volt, de nálatok teljesen más

2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én több mint 1 évet jártam egy osztálytársammal, aztán szakítottunk (még volt 2 évünk). Idén végzünk, és engem már nem zavar egyáltalán hogy mindennap látnom kell. Túlléptem és kész. De amúgy az osztálytársi viszonyból soha nem adódott gondunk amég jártunk. Szóval érdemes megpróbálni. ;)
2010. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma reggel még csak én voltam bent a teremben, egyszer csak hallom hogy egy lány ordítozik a folyosón, majd rögtön utána bejött egy osztálytársnőm és bebaszta az ajtót, aztánjött utána a barátja aki szintén osztálytárs és ott ordítoztak előttem. Tök gáz volt, mintha ott se lenneék(nekik) de én nem így éreztem. A lány egyfolytában szidta a fiút az meg nem győzött bocsánatot kérni. A probléma okára nem jöttem rá, de szerintem nagyon gáz hogy még csak másfél hónapja van iskola és már összevesztek, mert még jó ideig egy osztályba fognak járni. 19 évesek vagyunk amúgy, szóval ez nem ilyen tiniláv.
2010. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általános iskola 7.osztályába keztünk járni a jelenlegi párommal(!!!)és annak már több mint 5 éve!! Mi nem nagyon mondtuk el a barátnőknek /haveroknak hogy mi történik köztünk igaz elég lassan haladtunk (4hónap járás után volt az első csók)Az osztálytársak azért cikiztek minket mert több hónapig birtuk egymás mellett.

19/L

2010. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11. előtti nyáron jöttem össze az o.társammal, most vagyunk 11.-esek. nagyon jól működik! :) nem mondunk el o.társaknak egymásról ciki dolgokat.:) ami a szexet illeti, arról tud a haverja, ami engem nem zavar, meg az én barátnőm is tudja, a pasimat sem zavarja! :) sok időt töltünk együtt ami nekem nagyon fontos!!! :)
2013. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!