Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátom átvert...

A legjobb barátom átvert engem és nagyon megszívatott engem! Lent részletezem. Mit tegyek? 18 évesek vagyunk!

Figyelt kérdés
A legjobb barátom átvert és nagyon csúnyán kib@szott velem . Lent részletezem. Mit tegyek? Am 18\F vagyunk. 4-es gimis vagyok és úgy 3 éve kialakult egy baráti társaságom az osztályon belül. Ebben voltunk úgy 4-5. Ez alakult ki még 9. végén és nyáron. Volt közülük egy nagyon jó barátom akivel sokat jártunk ki a városba este és bulizni is és nagyon jól kijöttünk. Később 10. évfolyamban teljesen megváltozott, leszart engem bocsánat a szóért, nem foglalkozott velem és más barátokat keresett az osztályon belül és engem lapátra tett. Az idei nyáron viszont egyszer csak kibékültünk és kijártunk este városba és buliztunk is sokat sőt még nyaralni is a barátnőinkel mentünk. Mindig számítottunk egymásra, mikor hányt a piától ott ültem mellette miközben más leszarta, mikor szomorú volt mentem hozzá. Szóval jó barátok voltunk. Viszont, most elkezdődött a 4. évfolyam és az évnyitótól kezdve mostanáig ugyanazt csinálja mint régebben, leszar nem foglalkozik velem nem is szól hozzám és kerül és újra másokkal lóg. Nem egy helyen lakunk és nem tudok hazabuszozni esténként és ő már régebben felajánlotta nekem hogy ilyenkor alhatok nála. Nálam is ugyanúgy alhatot mikor voltunk valahol. Erre most azt mondta azért nem foglalkozik velem mert nem tudja vállalni azt hogy együtt bulizzak a többiekkel és vele azt hogy ott aludjak nála évközben és hogy ez bonyolult dolog de most már nem velem foglalkozni. :OOOO Ezt nem értem meg. Aztán később kiderülnek dolgok hogy a baráti társaságunkban vannak személyek akik nem kedvelnek és szerintük én kisajátítom őt tőlük és ez az pár személy bármit megtenne hogy engem kitúrjanak. úgy látszik ez most sikerült. Elhiszem hogy furcsa és zavaros történet de így tudtam leírni tömören és röviden. Sajnos nem tudok mit tenni kiborít teljesen bíztam a legjobban és most átvert kétszínű volt velem 2. is! Lehet az emvberek nem fogadnak el pedig normális ember vagyok mint a többi de mindig akad aki nem bír engem pár ilyen ember! Egyedül érzem így már magam mert egy nagyon jó barátban csalódtam és páran se bírnak!
2011. szept. 3. 20:45
 1/3 Walk With Me ***** válasza:
Kiderült, hogy akit barátodnak hittél valójában csak egy haver, vagy ilyesmi volt. Sajnálom, de lépj túl rajta. Az ilyenek mutatnak rá arra, hogy milyen ritka egy kincs az igazi barát, akit sajnos nem ebben a fiúban fogsz megtalálni.
2011. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 napig el se hittem hogy így átvágott engem...:S

Ennél jobban eddig nem tévedtem senkiben....:S

A legrosszabb pedig az hogy így a társaságból is kiesek amiben eddig benne voltam....ő miatta.

rádadásul megbeszélni se lehet vele mert nem érdekli....-.-:S

2011. szept. 4. 10:55
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából én még havernak se mondanám őt teljesen kiborított engem ez.....:s
2011. szept. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!