Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai 10-19...

Mi a véleményetek a mai 10-19 éves korosztály viselkedéséről? Én nagyon szomorú vagyok. Rosszul gondolom, hogy ez a nagy szabadság a nevelésben nem biztos, hogy jó?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 08:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nagyon rossz véleménnyel vagyok a mai 10-19 éves korosztályról. Igaz én sem vagyok tulságosan idősebb náluk, de én nem ilyen voltam tiniként. A mai fiatalok nagyon elvannak torzulva, mind külsőleg, mind viselkedés szempontjából. Hihetetlen hogy szombat esténként egy szórakozó helyen (ami tényleg nem az ő korosztályuknak való lenne) durván kifestett, mindent kirakó, bár pultnál részegedő, árokparton fetrengő tiniket látni. Hova jutnak az ilyenek?!
2009. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Csak azt nem értem hogy egy szülő hogy engedheti már 10-12évesen este kimaradni gyerekét, anno és 17-18éves voltam este elengedve, nem fogtak szigoruan de mindig megvolt hogy este 8-9re otthon lenni, nem éjszakázni.

HOl van ez ma már?!

2009. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

milyen szabadság? halló...hé! választhatsz, hogy szépen besimulsz a padsorok közé, és szépen felnőtt korodig darál az oktatási rendszer, mikor pedig kijössz belőle, már nem vagy más mint valami furán összeszabdalt húspástétom, azt se tudod, ki vagy te. Vagy választhatod azt, hogy az agresszív (hol többség, hol kisebbség) - gel tartasz-e, mert ők mindent megkapnak, ami "akarnak".

Örömelvűség!!!!!! Szeretet!!!!!!! Lehetőség a gyerekekben rejlő képességek és kreativitás kibontására! Nem megpróbálni begyűrni őket ebbe a rohadó társadalomba!!! Francba!! Bőrömön tapasztaltam mindezt. Csodálkoztok, hogy a gyerekeitekből állatok lesztek?! Hiszen az egész környezetünk ilyen. Csorgó nyállal bámuljátok a tv-t egész nap, hazudoztok nekik, egymásnak és magatoknak, zombiként élitek a mindennapokat... ennyi. érzékeny és szeretetteljes nevelők kellenének és egy holisztikusabb világszemlélet. Különben az emberiség megy a levesbe. Minden jel erre mutat.

Belőlem lehet, hogy tanár lesz, és minden erőmmel azon leszek hogy lelkiismeretesen és spirituálisan vehessek részt a gyerekek életében. Ez hivatás... ha meg akarsz élni belőle, tanárbácsinéni, munkának fogod fel, belefásulsz, akkor futószalagon gyártod a torzszülött lelkeket.

wakeup

19/L

2009. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!