Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szabadság alatt mennyire...

Szabadság alatt mennyire szakadsz el munkahelyedől, munkatársaidtól? felhivod e őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívta a fene, örülök, ha el szakadok főleg innen ahol dolgozok. Kedvelem őket, csak minek hivogatnám? Ők sem vennék jó néven. A pihenés az pihenés. Azokat a főnököket sem értem akik képesek behívni melózni mert nincs ember nekik. Van bőr olyankor a képen rendesen.
2011. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én azt vallom ,hogy a munkahely nem az a hely ahol barátokat kell keresni. Örülök,ha szabi alatt nem hallok semmit a munkahelyről.
2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jófejek, de ha még fel is hívogatnak, magamban felháborodok, hogy nem tudok így elszakadni, pihenni. Azért annyira nem jófejek, hogy még szabadságon is velük legyek.
2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen. Van sok ember, akivel jóban vagyok, de egyikkel sem tartom a kapcsolatot gyáron kívül. Eleve eddig messze is laktam ahhoz, most egy városban vagyok a munkahelyemmel, így sem járunk össze, nekem erre nincs igényem.
2011. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak kollégáim, akikkel tartom a kapcsolatot az irodán kívül is, de szigorúan baráti célból, ilyenkor egyik fél sem vágyik arra, hogy a munkáról beszélgessünk. Tehát a munkahelyemtől elszakadok, a munkatársaimtól nem teljesen. Persze van, mikor a munka is szóba kerül, de csak beszélgetés szintjén, mint ahogy bármely barátomnak szívesen mesélek a munkámról.
2011. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sajnos semennyire nem tudok elszakadni. nekem muszáj telefonálgatnom, mert én vezetem az üzletet és ha szabira megyek este mindig felhívom azt aki aznap tartotta a frontot, hogy számoljon be az aznapi eseményekről, bevételről...stb. meg ők is hívnak ha gebasz van.
2011. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még együtt is nyaralok velük! H.ülye vagyok?? :)
2011. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!