Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megtűrnétek/nem tűrnétek meg...

Megtűrnétek/nem tűrnétek meg egy meleget a családban?

Figyelt kérdés
A férjem bátyja meleg. Kaptam egy olyan megjegyzést nemrég, hogy miért házasodtam össze vele, ha erről tudtam. Nem értem, hogy mi köze ennek a házasságunkhoz és egyáltalán ahhoz, hogy milyen ember a bátyja. Köztetek lenne olyan, aki nem házasodott volna be egy ilyen családba csak ebből az okból? Ha igen, miért nem? Szerintem borzasztó ez a felfogás...ti mit gondoltok? Van az ilyen fajta homofób gondolkodásnak valamilyen értelmes magyarázata?
2009. ápr. 19. 07:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
98%
abszolut nem érdekelne, nem is érezném magam kényelmetlenül, nekem semmi bajom a melegekkel, nem tehetnek rola, csak akik mutogatják magukat, meg mennek a kordékon a melegfelvonulásra, na azokat nagyon utálom!!! amugy nekem van meleg haverom és tök kedvelem 19/L
2009. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
29%
Én tuti nem tűrném meg!
2009. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Hanem mit tennél vele te észlény?


Na az ilyenek érdemelnék meg, hogy a fiuk egy szép napon eléjük álljon, és azt mondja, hogy "ups, apa, meleg vagyok, ez van, és barátom is van" ... Na akkor lehet hogy kicsit változna a hozzáállásod a kérdéshez.


A konzervatív szó hallatán pedig a falnak megyek, valaki egyáltalán képes értelemzni mit is jelent? Olyan sokan bújnak el mögé, de legtöbben a prűdség helyett használják. Most speciel itt, ebben a témában konzervatívnak lenni, az nem is tudom miért lenne baj. Hiszen értékmegőrzés a jelentése ugye alapvetően (kb), na most akkor menjünk nyugodtan vissza az ókori görög vagy római értékekhez akár, aztán nézzük meg, ott hogyan is volt ez az egész dolog.

2009. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy az neked, te észlény?


A homoszexualitás bűn a természet ellen. A természet azt mondja, hogy a nemi ösztön egyetlen célja a szaporodás, azaz a faj megőrzése. A férfiak nemi ösztönét a nők tulajdonlása irányítja, valamint területi és hatalmi ösztönök, melyek a fennmaradáshoz szükségesek.

2009. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
17:46: amit leírtál, az inkább az állatvilágra igaz. Az ember nemcsak szaporodás céljából létesít szexuális kapcsolatot. Az ember több, mint egy ösztönlény.
2009. ápr. 19. 17:52
 26/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, mi baja ezzel az ismerősödnek.
2009. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
96%

Abszolút megtűrném, és ha szimpatikus, akkor tűzön-vízen keresztül is kiállnék érte, akárki is szólja meg. Szerintem ez anélkül sem lehet egyszerű, hogy az emberek belepofáznának a dolgaiba.


A homofóbia egyébként nagyon gyakori a férfiaknál, ha belegondolok, teljesen normális is. Egyrészt olyan szinten, hogy lehet, "veszélyben" érzik magukat, vagy simán nem tudnak vele mit kezdeni. Másfelől a társadalmunk is ilyen. Gyanítom, az ókori görögöknél sokkal-sokkal ritkább volt, hogy bárki is viszolyogjon tőle, egyszerűen csak mert hozzátartozott a mindennapokhoz, hogy ilyen van. Nálunk a neveltetéstől a vallásig minden elítéli és ellene van.

2009. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs mindenki ellene, nekem a legjobb haverom HETEROSEXUÁLIS LÉTEMRE egy meleg srác, és én is oylan vagyok, hogy megvédem simán, ha valaki be mer neki szólni emiatt, mert értelmetlennek tartom ezt az egész homofóbia-jelenséget. Kinek árt? A fiúk tetszenek neki és ennyi. És akkor mi van? Velünk pl sokszor jön el bulizni is, házibulikba is, kirándulásokra is, mindegy, strandra is, néha még poénkodik is nekünk, ha lát egy számára klassz srácot, de ennyi, mi elvagyunk vele, és igazából nem is tudom mi az ami miatt tartani kellene tőle. Most meg barátja is van, tök normálisan elvannak, csak hát annyi, hogy mindketten fiúk ... ez van. Na nem az egyetlenek.


Én komolyan nem értem ezt az egész elítelendő-hozzáállást, akinek nem tetszik, ne nézzen rá, de sztem a gyűlölködő gondolatait tartsa magában, mert nem intelligens emberre vall.

2009. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

De mi az hogy "megtűrni" ???

Én ettől a falnak megyek ...

Talán el kellene kergetni a családból vagy mire gondolsz?

2009. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és én már senkinek se hiszek, pont az egyik "nagyon homofób" srácról derült, ki, hogy fiúzik ... haha, tök jót nevettem, de hát tudod ez annyira jellemző, sajnos kell a látszat, azt mindenki beveszi, aztán azt meg úgyse látja senki, hogy kivel alszik ...
2009. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!