Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek a nagyanyja...

Ha valakinek a nagyanyja cigány, de a többi a családban magyar, az mi?

Figyelt kérdés
Rendesen beszél, teljesen magyar minden szempontból, csak enyhén barnább.
2010. szept. 25. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%

Az cigány.

Enyhén barnább:D olyan nincs v fekete v fehér.

18/F

2010. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Mulatt cigány.
2010. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha annak a valakinek csak az anyja cigány, ő félig az, ez a romungro.Ha a nagyanyja akkor negyedrészben,tehát ígyis-úgyis cigány.Ja,csak úgy megjegyzem,ha a nagyanyja cigány akkor már nem lehet a "többi"leszármazottja magyar!
2010. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az csak 1negyedig cigány. Inkább magyar. Az is magyarral házasodjon össze, és a gyerekén már nem is fog érződni semmi cigányosság.
2010. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A testvérem pedig kékszemű, tehát nem tudom, hogy akkor most mit fogadjak el.
2010. szept. 25. 16:42
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A magyart fogadd el. Egy putris "kultúrához akarsz tartozni, ahol civilizációnak nyoma sincs, bűnözésből élnek és az egész világon utálják őket, vagy egy nagymultú nemzethez, aminek Európa sokat köszönhet?
2010. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Félreértetted, vagy lehet, hogy én nem írtam elég tisztán. :)


Természetes, hogy a magyarokhoz akarok tarozni, csak ha azt mondja valaki, hogy cigány vagyok, akkor mit válaszoljak.

2010. szept. 25. 16:46
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát max megvonod a vállad, h a nagyanyád az volt. De ilyen miatt nem kell szégyenkezned. Én abszolút szélsőjobboldali vagyok, de ilyen alapján nem ítélek el senkit.

Amúgy hány éves vagy? fiu vagy lány?

Mert kamaszkorban szokták esetleg ilyenekkel cinkelni egymást a fiatalok, de azt nem kell felvenni.

2010. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A magyar nem attól az h fehér a bőre. LEhet barnább bőrű is.. Ha kérdezik akk mondd h nem vagy cigány és el van rendezve. De gimiben szakközépben ezek nem jönnek szóba.
2010. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszold ami a szívedben van, Magyar vagyok!
2010. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!