Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megtűrnétek/nem tűrnétek meg...

Megtűrnétek/nem tűrnétek meg egy meleget a családban?

Figyelt kérdés
A férjem bátyja meleg. Kaptam egy olyan megjegyzést nemrég, hogy miért házasodtam össze vele, ha erről tudtam. Nem értem, hogy mi köze ennek a házasságunkhoz és egyáltalán ahhoz, hogy milyen ember a bátyja. Köztetek lenne olyan, aki nem házasodott volna be egy ilyen családba csak ebből az okból? Ha igen, miért nem? Szerintem borzasztó ez a felfogás...ti mit gondoltok? Van az ilyen fajta homofób gondolkodásnak valamilyen értelmes magyarázata?
2009. ápr. 19. 07:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon hülye volt aki ezt mondta Neked, ne is haragudj, sajnos az emberek sötétsége határtalan.

Nekem az uncsitesóm meleg, na és? Nagy durranás, mindenki tudja róla a családban, meg azon kívül is hgaverjai stb, és mégsem dőlt össze a világ. Sőt nálunk ez olyannyira nyitott dolog, hogy nem egyszer még a barátját is elhozta, szal no para ...

Na arról meg már nem is beszélek, hogy a gimiben is nem egy meleg srác volt köztünk, ill. egyetemen meg gondolhatod szintén bele akadtam párba. De nekem speciel semmi bajom nem volt velük soha, én nekem az a mély meggyőződésem, hog ynagyon sok ember azért beszél és gondol zöldeket, mert személyesen nem is ismer melegeket, csakl ilyen Mónika-show-s megrendezett baromságokból vonja le azt hogy milyen is egy meleg. Pedig nagyon nem olyan ...


Egy a lényeg: Te ne foglalkozz az ilyen hülyékkel, ő meleg és kész, úgy érzi jól magát, így született, ugyanolyan ember csak a fiúk jönnek be neki, ennyi az egész. Ebben aki valami furcsát lát, sztem az szaladjon gyorsan pszichológushoz.

2009. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Ja és nem, érttelmes magyarázata nincs a homofóbiának, ahogy mondtam, leginkább a tudatlanságon és elfojtott saját vágyakon alapszik.
2009. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
engem abszolút nem zavarna.ugyanolyanok mint mi,csak a privát életükben mások.az meg nem nem tartozik senkire.
2009. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Én is épp úgy gondolom, mint Te, hogy az ilyen emberek valószínűleg nincsenek tisztában azzal, hogy mit is jelent a homoszexualitás és egyből egy sztereotipizált kép ugrik be nekik. De mi közöm nekem (főleg nekik) ehhez? Az annyira magánügy. Senkinek sem mondhatja meg senki, hogy kivel legyen...
2009. ápr. 19. 08:08
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek szerint mégsem én vagyok a hülye, ugyanis az illető, aki ilyet mondott nekem, azt mondta pontosan, hogy "te tényleg ilyen hülye vagy? Minek mentél hozzá? Egy légtérben nem tudnék ilyen emberrel lenni. Majd nézhetsz, hogy a gyerekeid mit tanulnak el tőle." Ezt így mondta a munkatársam. Hozzáteszem, tanár az illető, szóval nem műveletlen tuskó (elvileg).
2009. ápr. 19. 08:11
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy egy ember mit tesz otthon a 4 fal között - MAGÁNÜGY! A kollégád egy korlátolt, abnormális, begyepesedett, konzervatív valaki, aki azt sem érdemli, hogy bármilyen reakciót csikarjon ki belőle a megjegyzéseivel. Kerüld el messzire és ne törődj a hasonló véleményekkel!
2009. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Jézus isten, és ráadásul tanár az ilyen, és ennyire sötét... Ne mondd, met sírok ... és gondold el, ha egy fiatal srác esetleg oda megy hozzá ilyesmi problémával, akkro majd neki is elmondja, hogy mekkora egy hülye emiatt? Nem igaz, hogy a tanárok köüzött nincs semmilyen szűrés, és minden idióta bekerülhet, ez iszonyú na, holott neki aztán főleg toleránsnak kellene lennie ezzel kapcsolatban, különben is ki tudja most is éppen hány meleg tanítványa van akiről nem is sejti ... De azért nagyon durva na, hogy egy "tanár" olyat miondjon, hogy ezt el lehet tanulni .... A józan ész megáll komolyan.

Érdekes, az uncsitesómnak legtöbb haverja hetero srác, na sztem még soha senki "nem tanulta el" tőle, ez nem biciklizés amit meg lehet tanulni, borzalom na. Világosítsd már fel a kedves illetőt, hogy nézzen utána a témának kicsit! Addig ne is menjen fiatalok közelébe, nemhogy még tanár ...

2009. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Még ma sincs erre szűrés a tanárok között, de régen, amikor őt felvették még ennyire sem foglalkoztak ilyen jellegű kérdésekkel. A kolléga már túl van az ötvenen, szóval ő még másként nevelkedett. Abszolút ő azért a felelős, hogy ilyen szinten ragadt, szóval ez nem menti fel. Úgy érzem, hogy sokan keverik vagy összemossák a homoszexualitás és a pedofília fogalmát. Ha ilyen felfogással tanítanak, akkor nem csoda, hogy mindig ennyi előítéletes ember lesz...mindig belenevelik a következő generációkba. Ez is mutatja, hogy lehet valakinek 3 diplomája, de attól még lehet felvilágosulatlan a világ dolgairól. Annyira lehordott a föld alá, hogy kezdtem elhinni, hogy én vagyok ilyen hülye. Úgy adta elő, hogy a férjem behúzott engem a csőbe és biztos emiatt nem kellett más nőnek.
2009. ápr. 19. 08:51
 9/31 anonim ***** válasza:
61%

Én homofób vagyok és valóban nincs rá magyarázatom, de mondjuk annak sincs magyarázata, hogy a nők miért sikoltoznak a bogaraktól.

Az nem érdekel, ha másik családban van egy meleg, azzal úgyis keveset találkozok. A saját családomban már zavarna.

2009. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Akkor Te a helyemben nem házasodtál volna be egy ilyen családba vagy látensen zavarna, de nem tennéd szóvá?
2009. ápr. 19. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!