Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem mi...

Valaki elmagyarázná nekem mi ez a "páwa" stílus?

Figyelt kérdés
Miről szól az egész? Hogy néznek ki?
2011. aug. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
99%

PÁWA


(Néha kis betűkkel írva, mint "páwa")

Plázacicák, plázabiccsek szokták így nevezni magukat, két okból:

- Nagyon adnak a külsejükre > lásd: páváskodás. Büszkék, flegmák, lenéznek mindenkit aki nem páwa, pl. kisebb ruhatárral rendelkezik mint ők, stb.

- Mozaikszó is: a négy legnépszerűbb budapesti pláza nevéből. Úgymint Pólus, Árkád, Westend, Aréna. A páwák négy kedvenc találkozó- és vásárolgató helye; szabadidejük nagy részét ezeken a helyeken töltik.

Kizárólag márkás, méregdrága ruhákban feszítenek, és nagyon menőnek érzik magukat. Saját magukra alkalmazott további kifejezéseik: fullos, flegma, elit (ez a legfontosabb), tökéletes, MERT MEGTEHETEM.


Részlet egy PÁWA myvipes adatlapjáról:

"Utálom a féltékeny kisribancokat akik bizonyitani akarnak hogy ők sokkal jobbak mint én... pff... nemtudom mit képzel az ilyen de az álomvilágban él csak hogy tudd nem vagyok egoista csak szép!! Mert van mire miért? Mert megtehtem;) Ennyi (H)"

/netes és GYK- forrás/

2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
Azok a kis iparművészeti egyedek akik nem tudnak sz@rrá tépni egy papírzacskót.
2012. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%
Az első hozzászólást csak annyival egészíteném ki, hogy a "páwa" kifejezést pasikra mondják, nem a plázacicákra.
2012. nov. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!