Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora hátrányt jelent a...

Mekkora hátrányt jelent a tetoválás komolyabb munkakörökben?

Figyelt kérdés

Jövőre kell jelentkeznem tovább tanulni, viszont már van 1 tetoválásom és tervben van több is.

Pszichológia, Jog, Politológia van megcélozva, ezek elég konzervatív öltözködést igényelnek.

[link]

[link]

[link]

[link]

A linkek csak tájékoztató jellegűek, mellkasra,nyakra nem szándékozom tetováltatni, illetve a képeken a mennyiség a lényeg nem pedig a minőségük. A kezemen már van tetoválás (apró 5cm, a hónaljam felett van, pólóba sem látszik), viszont én szeretnék többet is.

Elmarasztalnak, esetlegesen nem alkalmaznak, kevesebb munkalehetőségem lesz ha látható helyen van tetoválásom?

Ezekhez a szakmákhoz esetlegesen elképzelhetetlen, lehetetlen az, hogy tetoválásaim legyenek?


2011. aug. 20. 21:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Az alaphelyzet az, hogy aki tetováltat, az egyéb galádságokra is képes, tehát igazán komoly munkakörbe nem fogják alkalmazni." Nem iszok alkoholt, nem dohányzom, nem drogozok(soha ki sem próbáltam, 1500%-ig ellene vagyok). Úgy mondd rendezett körülmények közt nőttem fel, van anyám és apám, van saját házunk, mindenkinek van munkája, én tisztességesen iskolába járok, a rám bízott munkát mindig próbálom magamhoz mérten a legprecízebben elvégezni, ha kell bárkinek segítek, nem vagyok naiv nem tudnak hülyeségekbe belerángatni. Tisztelem a törvényeket és az embereket, sosem tettem semmilyen polgárpukkasztó cselekedetet, sosem viselkedtem undorító ocsmány módjára. Fő mottóm: "Tanulj és dolgozz, tisztességben élj".

Attól még, hogy van/ lesz pár tetoválásom nem fogok drogozni, gyereket szülni segélyért, bandázni, sikkasztani, zülleni, és attól még hogy van tetoválásom nem vagyok és sosem leszek galád ember.

2011. aug. 20. 23:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

22:55 vagyok.feletted leírtam az én tapasztalatomat.cáfolom a te tapasztalatodat,ezért már érvényét veszti az h ez az alaphelyzet.ha alaphelyzet lenne akkor sehol nem foglalkoztatnának tetovált embereket,mert akkor ő biztos maffiózó,drogos stb.

az az alaphelyzet,hogy egyes helyeken tolerálják,és nem a tetoválás alapján ítélik azt meg h valaki alkalmas a munkakörre vagy sem,valahol pedig kizáró ok.ennyi.

2011. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy válaszoltál, de akkor már írtam amikor te elküldted, így nem láttam. Ez megváltoztatja az első válaszodat is. Igazából mindketten ugyan azt fújjuk, csak más szavakba öntve van ahol tolerálják van ahol nem. Én ezt pedig teljesen elfogadom. Csak mint írtam bennem van a félsz. És jobb így, hogy már biztosra tudom, hogy 50-50% esélye van a dolognak.
2011. aug. 20. 23:34
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!
2011. aug. 20. 23:34
 15/15 anonim ***** válasza:
nem neked szántam,hanem az egyik válaszolónak aki azt írta,hogy ez a tapasztalata amiből te is idéztél,és nem a véleménye...:)
2011. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!