Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról,...

Mit gondoltok arról a lányról, akinek 10 cm-es tetoválás van az alkarján?

Figyelt kérdés
Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok.
2011. febr. 27. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
semmi de egy lanynak kicsit nem jol all
2011. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha munkáltató lennék, nem alkalmaznám. Finoman szólva is meggondolatlan, aki egy életre megjelölteti magát.
2011. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Hú, esküszöm megijedtem ezen a kérdésen.

Ugyanis lány vagyok, és tetoválás van az alkaromon - bár nem tíz centi, öt is alig van meg.

És szerintem ez kortól függ: nem mindegy, hogy az a 'lány' 14 vagy 17 éves. Előbbitől elég korai, és nem tudom, tíz centi azért elég nagy... de utóbbitól már annyira nem meglepő.

Illetve függ attól is, hogy mi az a tetoválás. Mert mondjuk egy lánytól egy tíz centis playboy nyúl undorító, teljesen felesleges. De mondjuk egy idézet valami apró mintával, ami utal valakinek az elvesztésére, vagy egy életcélra, életfelfogásra, szerintem az rendben van.

Én a saját tapasztalataimból kiindulva nem vagyok vele rosszban. Szép dolog a tetoválás, manapság hál istennek már nem is számít tabunak - bár azt mindenkinek csak mondani tudom, hogy a szülők nem örülnek neki. Nagyon nem.

2011. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
neked mi van a karodon ha megkérdezhetem ? :)
2011. febr. 27. 15:45
 5/20 anonim válasza:
100%
Négy kis madárárny (:
2011. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szereti a tetkókat, és merész.
2011. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

szép lehet :) ha gondolod írj privit, beszélgethetnénk.

várom még a válaszokat az eddigieket köszönöm !

2011. febr. 27. 16:00
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Eleg sok helyen latok ilyet. Sajnos volt olyan, mikor eloszor lattam ilyeneket, hogy azt gondoltam, hova gondol, hogy igy elcsunyitja magat es valahogy bennem volt, hogy lehet, hogy eleg elvetemult lehet, de mara ez mar olyan gyakori dolog, hogy nem gondolok semmit es megismertem azota tetovalt embereket, akik nem voltak rosszak, szoval manapsag ez mar nem nagy dolog. Rajottem, hogy a szemelyisegre nem lehet ilyen alapjan kovetkeztetni, viszont maga a tetovalas nem tetszik. Nekem olyan tavolrol, mintha koszos lenne. Egyik etteremben a felszolgalo lanynak volt hatalmas tetovalas az alkarjan. Tok rendes volt meg szep, csak gondoltam, hogy hogy elcsufitotta magat egy eletre. Ahogy ott van Kat Von D is. Szerintem egy nagyon szep no lenne a tetovalasai nelkul. De ez mindenkinek a sajat dolga. Beszolni persze sosem szolnek. Ahhoz senkinek nincs joga, de sok ember biztos, hogy meg van a velemenye.
2011. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tetris ***** válasza:
54%
Arra gondolok, hogy ej, de szép lesz majd ez az ábra, ha a gazdája 86 éves, és ráncos bőrű lesz!
2011. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

kedves utolsó !

először is köszönöm a véleményed !

másodszor.. én nem úgy élem az életem hogy arra gondolok mi lesz öreg koromban, és nem aszerint hozom a döntéseim, hogy ez milyen lesz majd 80 évesen.

nemhiszem hogy jó lenne úgy élni az életünket, hogy azt nézzük mi hogy mutat majd fél lábbal a sírban.

ez egy nagyon rossz felfogás.

2011. febr. 27. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!