Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról,...

Mit gondoltok arról a lányról, akinek 10 cm-es tetoválás van az alkarján?

Figyelt kérdés
Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok.
2011. febr. 27. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Magas a fájdalomküszöbe.
2011. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik énis tervezek valamit csak még nem találtam meg azt ami igazán tetszik. F
2011. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem undorító... ez van, nekem nem tetszenek főleg ha az a karon van.. a nyak és a derék körül még elmegy kategória ha nem túl nagy de ha a karon van eléggé el tudja csúnyítani az illetőt.
2011. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Engem nem zavar, van olyan tetoválás, ami nekemis tetszik, valami picit egyszer én is szeretnék. Amúgy hány éves az illető, mert tényleg nem mindegy! :)
2011. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

én megőrülnék egy ilyen lányért, mivel én imádom a tetkókat és rendesen ki van varrva az alkarom nekem is :D


amúgy meg aki amiatt rinyál hogy "uristen hogy fog kinézni 80 évesen", hát barátom, elmondom neked hogy 80 évesen te sem fogsz már alapból valami jól kinézni, úgyhogy ebből a szempontból a tetkó lesz a legkevesebb gondod, ha az arcod maga lesz ronda és ráncos...

2011. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 habibi ***** válasza:
hát nekem nem lenne nagy újdonság a lány, mert egyik lányismerősöm 16 éves korában a kezére, (nem az alkarjára!) tetováltatott vmi kínai szöveget (szerintem csúnya neki), majd rá egy évre egy hatalmas sárkányt a lábára, ami teljesen antinőies, mintha fiú lenne, aztán most van neki az alkarján szintén vmi szöveg ,és most 18. De biztos meg fogja bánni, mert gyakran elbizonytalanodik a dolgokban.(pl. egy hónapja berasztáztatta a haját,azt mondta, h. úgy fogja mostmár mindig hordani, de rá egy hétre levágatta a haját teljesen rövidre), szóval róla csak ennyit.
2011. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én tetováló szeretnék lenni, és volt hog iskolába teli firkáltam a karom denevérekkel(:
2011. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

az illető 20 éves :)

köszi az őszinte válaszokat, várom még őket :)

2011. márc. 5. 11:43
 19/20 A kérdező kommentje:
ja igen... ez már egy megtörtént dolog, tehát nem azért kérdeztem, mert még előtte állok ;)
2011. márc. 5. 11:44
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem, mint lánynak abszolút bejön. Valamilyen idézeteket, mondatokat, szavakat, vagy apró szmbólumokat én is bevállalnék a saját karomra, viszont bármennyire is tetszik az a színes árnyékos fullra tetovált kar, magamnak nem vállalnám be :)
2012. jún. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!