Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok képen ezt a 2 pózt látom,...

Sok képen ezt a 2 pózt látom, de mik ezek? Nem vagyok már tini, de honnan vannak ezek a figurák?

Figyelt kérdés
Az egyik, hogy a hüvelyk és mutatóujj közé teszi az állát és úgy pózol. A másik, hogy kis terpeszben áll és egyik keze a mellkasa előtt a másik az ég felé, és a feje is az ég felé néz mint a keze oldalasan (nekem a superman ugrik be).
2011. aug. 18. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
a második az nemilyen Adolf bácsit utánozó póz?
2011. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szia:) én egy 12 éves lány vagyok:) ez álltalában a fiúknál szokásos mármint ezek a pózok:)a lányok inkább peace(písz) jelet szoktak mutatni:) és azért szoktunk így pózolni mert ez a menő:) hogy mitől azt én sem tudom:)
2011. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az első az ilyen fluor tomi rajoskodós hülyeség

a második meg nemtom valami szuperhős..:d

2011. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mint a lányoknak a nyelv nyújtogatás...szinte minden facebook profilon megtalálod.A másik ,szintén lányoknál a fél arcukat fényképezni.Ezek is érdekes dolgok :)A kérdésedre a válasz az első tipikus kisebbségi póz és "rajoskodásnak"hívják.

Ezt én sem tudtam csak amióta a 14 éves lányom felvilágosított!

2011. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!