Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy a figurák,...

Mit jelent az, hogy a figurák, amiket rajzolok, mind balra néznek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

balfac vagy. :> sry

úgy is tudnád rajzolni hogy jobbra néznek, csak neked szimpatikusabb a bal, sztem.

2010. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt h beteg vagy..:D valszeg ha már így megfigyelted, h balra már a tudat alattid direkt csinálja.. de am ez eléggé hülye kérdés..
2010. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobbkezes vagy? Szerintem a legtöbb jobbkezes balra néző arcokat rajzol, én is észrevettem magamon, de nem biztos hogy van ilyen tendencia.
2010. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hülye kérdés. Csak olvastam itt fenn, hogy ez és ez mit jelent, ha rajzolják. És engem meg az érdekel, hogy a rajzaim többségén miért balra néz a figura. Esetleg valaki, művészetpszichológus?
2010. jan. 29. 12:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Mármint szembe állnak és a bal válluk felé néznek, vagy a te bal kezed felé néznek?

Amúgy Te jobb, vagy bal kezes vagy?

A karakterek előtt, vagy mögött van több tér?

De valószínűleg tartom, hogy ez megszokás.

Tudnál föltölteni valahova pár képedet és adni linket esetleg?

2010. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van...ha rajzolok egy arcot,mindig balra néz,még akkor is ha az eredeti képen,ahonnan másoltam nem.
2010. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt jelentheti hogy inkább jövőbe tekintő ember vagy, mint múlttal foglalkozó.
2010. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy jobbkezes vagyok. Utolsónak, köszönöm.
2010. jan. 29. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Én balos vagyok, ha profilból rajzolok, én is gyakrabban csinálok balra néző arcot, de a jobbra nézőt is meg tudom rajzolni, ha kell.
2010. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én jobbkezes vagyok, és a karaktereim is mindig a jobb kezem felé néznek vamiért....akkor én a múltba tekintek?
2010. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!