Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok ti is rosszul érzitek...

Lányok ti is rosszul érzitek magatokat, ha megláttok egy olyan lány aki szebb tőletek?

Figyelt kérdés
Szerintem igen,ez hülye kérdése,bár van olyan aki nem foglalkozik ilyennel...De pl:sétálunk barátnőkkel városba,vagy parkba,csak mi vagyunk négyen lányok,van ott 5-10 fiú,akik szó szerint bámulnak,vagy szemezel egyikkel,és erre bevágódnak szebb csajok,és azután már rád se néznek.Ilyenkor mit csináljak?ha ilyen van,akkor mindentől elmegy a kedvem :/ :( meg annyira rossz :( 15/L válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 8. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez komolyan ennyi nőt zavar??

Én megszoktam, hogy egy külön tipust képviselek, magas vagyok és erős a csontozatom, tehát akármit csinálhatok, sosem leszek egy mai szépségideál. Ennek ellenére nem nagyon érint meg, hogy szebbnél szebb lányok rohangálnak körülöttem. Eleve, szerintem a külső, önmagában lóf@szt sem ér. Láttam már nagyon szép lányt, aki úgy tolakodott a buszon, hogy szívem szerint tarkón vágtam volna, ugyanígy nem kevés ordenáré módon viselkedő csinibabát az utcán. Az, hogy most valakit megnéznek.. szerintem sokkal fontosabb, hogy szeressenek, megbecsüljenek, azt meg úgysem lehet pusztán a külsővel elérni. Most az a pillanatnyi siker, hogy utánam fordulnak kaján vigyorral a férfiak.. Az ilyeneknek mindig lesz szebb, aki 2 perc után eltereli a figyelmét.

Kérdező, egyébként kétlem, hogy azért hagytak figyelmen kívűl a szemezés után, mert jöttek szebb csajok, szerintem szimplán csak azért, mert jöttek új csajok.

2011. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Le se.... A szépség tényleg nagyon egyénfüggő dolog. Számomra pl. unalmasak az ugyanolyan külsejű emberek (pl. akik ugyanolyan trend szerint öltöznek - semmi egyéniség, semmi önálló gondolat, vélemény).


Szerintem szeresd önmagad, bízzál magadban :)

2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem pl pont ezért nem volt még barátom, amit írtál, hogy néznek titeket a fiúk aztán jönnek szebb lányok és akkor rátok többet nem néznek hanem az új szebb lányokat bámulják..És megint jönnek minél szebbek és akkor őket fogják nézni és leszólítani.

Nálam nem volt több csak szemezés.

És ennyiben maradt az egész. A belsőm persze nem látszik azon nem is kéne változtatnom, de a külsőmön igen, bár mondhatni az arcomon maximum plasztikai sebész végezhetne rajta pár változtatást. Állítólag nincs velem semmi baj de sajnos én nem ezt látom.

Bár vékony vagyok, de így sem érzem jól magam a bőrömben hiszen ha esetleg talán valamikor lesz barátom, akkor meg majd azért lesz rossz, mert bármikor jöhet egy szebb lány aki elveheti tőlem vagy aki csak beakarna vágódni nála. Esetleg csak azért érezném magam rosszul, hogy a szebb lányokat nézi meg , engem pedig hozzájuk hasonlítana, hogy én milyen nyomi vagyok hozzájuk képest.

Hát ez van, lényegében rosszul érzem magam de már annyira nem érdekel semmi, hogy nem foglalkozok fiúkkal sem meg már magamra sem adok annyit, csak ösztönösen kényszerítve felveszem azt a szép ruhát, és ápolom magam, hogy azért nézzek ki valahogy. Már mondjuk az sem érdekel, hogy ha nem lesz soha barátom mert akkor megkímélem magam a csalódásoktól. :) És ezeket nem azért írtam, mert sajnáltatom magam nem, dehogy is. Csak bőven kifejtettem a gondolataimat. Hát így érzek én, magamról, és az egész szépség témáról.

2011. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!