Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak! Titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket egy lány kevésbé érdekel akkor, ha már lefeküdt veletek, viszont nagyon jól elvagytok, jól érzitek egymással magatokat?

Figyelt kérdés
az én helyzetem nagyon bonyolult, mert nyaraláson találkoztam a fiúval (megtörtént a dolog) , és sajnos az ország másik felén lakik! Szerintetek tarthatjuk a kapcsolatot? Kisülhet belőle tartós párkapcsoolat, ha ő Januárban utazik ismét külföldre?(én nyáron megyek ismét ugyanoda , ezt megbeszéltük )
2010. nov. 7. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
hát ne haragudj de sztem ebből ne lesz soha tartós kapcsolat.több ok miatt sem.az egyik ok h nagyon hamar odaadtad magad neki,ezt nem kellett volna.ezek után nem fog már úgy értékelni téged.a másik ok h nagyon nagy köztetek a távolság ráadásul ő megy külföldre melózni....hát sztem bukott ügy,de azért szorítok.
2010. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
nem fog működni
2010. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:( hát szomorú vagyok... Köszi a vlaszokat
2010. nov. 7. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt mondta nekem, ha nyáron vissza megyek ,akkor úgy fogok hozzá vissza térni mint a barátnője... vagy ezt csak azért mondta hogy magába bolondítson? néha nagyon nem értem a pasikat..:/
2010. nov. 7. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
szorítok neked, de tényleg túl korán adtad oda magad :)
2010. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat jövője nem attól függ, hogy mikor fekszetek le egymással, hanem hogy egyébként mennyire gondoljátok komolyan. Ez egy nagy tévedés, hogy egy férfinak csak azért nem kell egy nő, mert "túl hamar adta magát oda neki". Akkor ott vagy félreértés van (pl. az egyik egy éjszakás kalandnak szánta, amit a másik nem), vagy egyébként sem akart attól a nőtől semmi többet.

A távolság már más kérdés, ami összeszokott pároknál is jelenthet komoly nehézséget. De annak az első együttlét időpontjához semmi köze nincs.

N31

2010. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem mert ink utánna mégjobban érdekel pl.: h miket szeretne h jobb legyen meg stb...

legalábbis nálam ez így van...:)

2010. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy attól még hogy együtt voltunk, nem feltétlenül kell kevésbé lelkesedni a másikért.. Engem például nagyon is érdekel..főleg hogy olyan elérhetetlennek tűnik...de majd nyáron bepótoljuk remélhetőleg...:)(még 8 hónap ..:/ )
2010. nov. 7. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hónap alatt simán túllép rajtad,meg te is rajta.nincs mögöttetek szinte semmi egy éjszakán kívül,ami összekötne titeket,és áthúzna titeket ezen a 8 hosszu hónapon.sajnaos ez van.
2010. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!