Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok ti is rosszul érzitek...

Lányok ti is rosszul érzitek magatokat, ha megláttok egy olyan lány aki szebb tőletek?

Figyelt kérdés
Szerintem igen,ez hülye kérdése,bár van olyan aki nem foglalkozik ilyennel...De pl:sétálunk barátnőkkel városba,vagy parkba,csak mi vagyunk négyen lányok,van ott 5-10 fiú,akik szó szerint bámulnak,vagy szemezel egyikkel,és erre bevágódnak szebb csajok,és azután már rád se néznek.Ilyenkor mit csináljak?ha ilyen van,akkor mindentől elmegy a kedvem :/ :( meg annyira rossz :( 15/L válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 8. 00:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szebb nálatok. A "tőletek" szó főleg távolság összehasonlítására szolgál.
2011. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*lányt
2011. aug. 8. 00:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen érzem még 20 felett is... A mai pasiknak a hülye csitrik kellenek akiket egyből meg lehet fektetni...:S

nem vagyok szépség elmehetek a búsba :S az Igazim meg elment mellettem...ilyenkor mi van?

2011. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lányok ti is rosszul érzitek magatokat, ha megláttok egy olyan lányt aki szebb nálatok,megfelel?
2011. aug. 8. 00:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, és elmegy az összes önbizalmam amit eddig sikerült összekaparni. és ez nap mint nap..már ha képen meglátok egy nálam jobb csajt, ez van...elégrossz.:/
2011. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Ha saját magaddal nem vagy megelégedve akkor más miért legyen?
2011. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem zavartatom magam rajta. Ha párommal sétálunk és látunk egy szép csajt mindig meg is jegyzem neki, hogy de szép, meg hogy szerintem szebb nálam. (szerencsére tudja mit kell erre mondani:D)

Ha alapból depis vagyok és csúnyának érzem épp magam, akkor zavarnak, de általában nem állok le ezen agyalni.

2011. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

"Igen érzem még 20 felett is... A mai pasiknak a hülye csitrik kellenek akiket egyből meg lehet fektetni...:S

nem vagyok szépség elmehetek a búsba :S az Igazim meg elment mellettem...ilyenkor mi van?"


azért elmész a fenébe -.-' attól mert valaki szép és sokan megnézik még nem azt jelenti hogy könnyen meglehet fektetni -.-'...


kérdésre válaszolva.Szép az arcom , az alakom is jó nagy mellek homokóra, hosszú derékig érő (nem mű)haj stb stb, jó sokan megnéznek, minden harmadik pasi kb tehát megvagyok elégedve magammal. Mégis, ennek ellenére ha látok egy szép arcú lányt akit én magam szebbnek tartok magamnál (nem sokszor van ilyen) akkor igen rossz érzés tud lenni...de nem megy el az életkedvem hanem megpróbálok még szebb lenni...


(tessék , lehet mínuszt adni mekkora öntelt pitsa vagyok leszarom :) anonim oldal lehetek őszinte , nem kell szerénykedni :))

2011. aug. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

ritka, hogy szebbet látnék...

13 évesen el akarták velem hitetni, hogy ronda vagyok...kis szemüveges, pattanásos, fogszabályzós csitri voltam béna ruhákban, anyám ízlése szerint.

aztán elhatároztam, hogy én is úgy fogok kinézni, mint azok a csajok, akiket mindenki megnéz.

az engem cinkelők azzal nem számoltak, hogy minden, ami rondává tett múlandó... az összeset kinőttem, ma már semmik mellettem a régi csúfolódók.

homokóra-alakom lett, babaarcom van, kék szemem, derékig érő szőke hajam (természetes, nem festett), kevés az a pasi, aki nem néz meg.

ha látok egy szebb csajt,nem érint rosszul. inkább eszembejut, én mennyit küzdöttem azért ami végül is sikerült,hogy egy lettem azok közül, akiket "megnéznek".

20/L

2011. aug. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

valahogy nem érdekel annyira. persze, szeretnék jobban kinézni, teszek is érte.

így is van elég pasi, akinek tetszem, bókol, és ez jó az önbizalmamnak. inkább ezzel foglalkozok, mintsem azon szenvedjek, h más csajoknak szebb a feneke vagy nagyobb a melle.


majd kinövöd. egy idősebb lány már nem ezzel van elfoglalva, sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben! :)

2011. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!