Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban élnétek...

Melyik országban élnétek szívesen, és miért?

Figyelt kérdés
Nem pusztán a vágyak szintjén, hanem aki tényleg elgondolkodott más a lehetőségen, hogy külföldre költözzön, az hova, és miért menne éppen oda ?
2009. ápr. 9. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Az U.S.A-ba mennék, mert magyar iskolában szerzett tudással, meg egyébként is több lehetőségem lenne egy jó életre, de ugyanenyire fontos még számomra, hogy gyönyörű hegyek és erdők vannak olyan vadvilággal ami számomra egyszerűen elképesztő, ( mint pl Afrikában is, csak ott sok a betegség meg a parazita, ésamúgy sem bírom a meleget)imádom a farkasokat és a fehérfejű rétisast. És nagyon szeretnék közelről is megismerkedni az észak-amerikai indián kultúrával.
2009. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Magyarország... Mert én így szeretlek! :)
2009. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nehéz kérdés.A Discovery channel-en szokott lenni egy bemutató, nem ország, hanem egy kis falu, a neve Mafate.

A megtestesült béke és nyugalom szigete.Na ott szívesen élnék.

Vagy Japánban.Ott a legjobb a közbiztonság.

2009. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 remetdol ***** válasza:
56%
Ausztrália. Jó messze van innen.
2009. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%

Én most Szlovákiában élek és Magyarorzságon szeretnék lakni,mert itt az anyanyelvemen beszélhetnék és a továbbtanulást is Magyarországon szeretném fojtatni.

Szivesen mennék még Angliába is pl:Londonba,vagy Amerikába.

2009. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
USA-ban akartam elni amiota csak az eszemet tudom. 21 evesen koltoztem ki orokre es nem bantam meg. Nalam nem penzugyi oka volt, csak nagyon tetszett a nyelv, kultura es ugy minden altalaban, ami amerikai. Meg kell azert hagyni, hogy van itt 1-2 orszagresz, ahova semmi penzert nem koltoznek. Kalifornia a legjobb. Egy teljesen mas eleterzes remek klimaval meg kajaval. Minden meg van, ami kell.
2009. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És melyik részre nem mennél Amerikán belül? Például Új -Mexikó ?
2009. ápr. 10. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem Uj-Mexikora gondoltam. Pl. olyan allamokra celoztam, mint Alabama, Georgia meg a tobbi tipikusan deli allam es nem azert, mert diszkriminalni akarok. Ott aztan meg rendesen el a rasszizmus, az emberek nagy resze nem tud normalisan vezetni, leszoritanak az utrol es a klima sem olyan jo. A keleti partot sem igazan szeretem, mert nagyon paras, egyes helyeken olyan, mint egy szaunaban. En a nyugati partot ajanlom. Ha hora vagysz, menj eszakabbra.
2009. ápr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Münchenben:)
2010. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De Németország bármely pontján:)
2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!