Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket is fel háborít ami...

Titeket is fel háborít ami ebben az országban folyik? Ja pl szívesen elolvasók.

Figyelt kérdés
kettőig nem látok az idegtől a férjem munkahelye egy kínai pláza miatt szűnt meg.munkanélküli 2 gyermekünk van 8 hónapos a kisebb.orvosnál 3 vizsgálatból 1 csináltak meg és egy óra várás után kaptam még két másik időpontot.hajléktalan köhögött az arcomba.és még folytathatnám.ja és volt időpontom.
2010. jan. 19. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

?????????

Ezt úgy hívják hogy ÉLET, ami természetesen a rengeteg jó mellet tele van kellemetlenségekkel is.

2010. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem igazán látom a kínai pláza és a hajléktalan által arcbaköhögés között az összefüggést.


nőgyógyászhoz meg magánklinikára kell menni, mert az államin is kifizetsz ugyanannyit, csak ott hálapénzbe és nem kapsz cserébe számlát, meg ott nem az ezredik senki vagy.


ez egészségügyet meg egyébként is konkrétan megszavazta az ország, hogy így jó, ahogy van...

2010. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pláza miatt szűnt meg, konkrétabban?
2010. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 óra várás? ne vicceljünk, mifelénk fél napnál indul egy vizsgálat, bőven jól jártál. Azmeg, hogy a hajléltalan az arcodba köhög nem az ország hibája... Persze nem Mo-t védem, mert tényleg sokmindent helyből le kéne itt bombázni, de most pont nincs köze az országnak mindehhez.
2010. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, én meg Angliában láttam a világ legundorítóbb WC-jét, a readingi páyaudvaron. Tele sz@rral, húggyal, WC-papírral, trutyival. Még lehúzni sem lehetett.
2010. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Van olyan, hogy rossz passz.

Ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy eső után mindig jön napsütés.


Lesz ez még jobb is, de lehetne rosszabb is.

Pl.: van kb. 5400 Ft-om, februárban nem kapok semmit, egyedül élek, van 3 szép sárga, befizetetlen csekkem, egy rossz autóm, hitel törlesztésem, elromlott a mosógépem, anyám már nem él, faternak annyi pénze sincs, mint nekem, a nagyszüleim nem akarnak tudni rólam, nő a bölcsességfogam, és piszkosul fáj, és lehet, hogy terhes vagyok...


Minden bajom itt van, kicsit erős kontúrral, de nézhetném így is.


Van egy párod. Szeret? Nem vagy egyedül a Világban.

Van 2 gyereked, akiknek Te vagy a legszebb anya a Földön.

Járhatsz dokihoz, akkor van tb-d.

Leköhögött egy koldus?

Lennél a helyében?

Nem!

Neki sokkal nehezebb, hidd el.


Örülj, hogy élsz, hiszen mindened megvan, ami szükséges ahhoz, hogy a többi -szerinted fontos- dolgot megteremtsd magadnak.


"...elég a boldogsághoz, ha szereted az Életet; még viszonzatlanul is elég..."

2010. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyne háborítana fel...

Én is tanulom a nyelvet és ha elég jónak érzem magam ahhoz ,hogy külföldön boldoguljak akkor viszlát Magyarország Lopja mástól a pénzt a drága magyar állam.

2010. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Le kell küldeni valami szíverősítőt, hogy kellemesebb legyen a nap.
2010. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tavasszal jó helyr kell tenni az X-et. ennyi Fideszre,aztán ha nem,akkor majd Jobbik.
2010. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:22 beléd szerettem,de komolyan.
2010. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!