Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szuvenírt lehet adni...

Milyen szuvenírt lehet adni egy külföldinek, ha jellegzetesen magyar ajándékot keresek?

Figyelt kérdés
Szívesen vennék ötleteket, hogy mit adhatnék külföldi rokonaimnak. Magyarországra utaló tárgyat szeretnék, ami tényleg nagyon szép. Az sem érdekes, ha drágább kategória. Nem ételre gondolok, hanem valamilyen tárgyra, ami könnyen szállítható is.
2009. ápr. 8. 19:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
61%
hat a leginkább egy üveg bor 3 puttonyos száraz vörös bor fa dobozban de emelet a magyar hiresegekrol szóló ismertető(de nem kiszel tündéről és gyozikerol) vagy esetleg naptár ugyanezzel a témával de egy gyönyörű regényt is de szerintem egy külföldinek az a legnagyobb ajándék ha elviszed és bemutatod neki Gyurcsány Ferencet biztos"örülni"fog
2009. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló annyira nem szeretem Gyurcsányt, hogy repülőjegyet vegyek neki oda, ahová megyek...max. a bőröndömben utazhat és remélem, hogy jó sok átvilágításon fog keresztül menni ez esetben étlen-szomjan a 22 órás utunk során. Lehet, hogy megtaláltuk a megfelelő módszert a száműzésére?


Italt sajna nem vihetek...nem olyannak lesz amúgy sem, aki ilyeneket szeret...a legjobban az első válaszoló ötlete fogott meg, szóval azt hiszem, hogy amellett fogok dönteni egyebek között...ha tudtok egy oldalt, ahol online lehetne rendelni CD-t Magyarországról angolul, akkor egy linket nagyon megköszönnék, mert eddig nem találtam. Persze akkor majd élőben intézem, de könnyebb lenne online, mert messze lakom Pesttől.

2009. ápr. 23. 15:37
 13/15 anonim válasza:
100%
Vihetnél esetleg valamilyen szűrrátétes terítőt is a cdk mellé.
2009. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már azóta voltam és elég sok magyaros dolgot beszereztem, szóval jól sikerült a dolog. :)
2009. júl. 16. 14:37
 15/15 Zollie válasza:

Magyaros ajándékokkal foglalkozik ez a cég:

www.musicexpress.hu

Magyaros CD-k, könyvek, DVD-k, Hungarikumokkal, nagyon szép díszcsomagolásban. Biztos találsz közülük olyat, amivel megajándékozhatsz külföldieket. Bár cégeknek készülnek az ajándékaik, én tudtam rendelni pár darabot tőlük saját célra.

2010. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!