Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan foglalkoznak a cigányokk...

Sokan foglalkoznak a cigányokkal, de kínaiak is sokan vannak már Mo. -on. Róluk milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is szimpatizálom az ázsiaiakat.

A gyárban, amikor a memborgokat kellett a dobozból kicsomagoljam, és a szalaghoz vigyem, alig bírtam megemelni, és a koreaiak segitettek, pedig ök a főnökök.

2010. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nagyon rendesek es kedvesek.

Es nem csak egy kettot ismerek pl. a sulimban az egyik osztaly full kinai. Es mindig nagyon jofejek.

2010. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Igaz nem találkoztam még kínaival de hírből úgy hallom hogy kedvesek nincs velük semmi gond. Amíg normálisan viselkednek nem bántanak, sértegetnek, rabolnak ki, fogdosnak, törnek be a házamba, erőszakolnak meg addig semmi bajom velük. Az előbbiek mind jellemzőek a ciányokra azaz RÉTI NÉGEREKRE! Atombombát rájuk!


L/14

2010. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kínait alig lehet látni az országban, cigány rengeteg van. Kínai osztálytársam még nem volt, de cigány már volt és van is.

Cigány próbált már meglopni kínai még nem.

Cigány állandóan szemétkedik, kínai nem, igaz nem is ismerek egyet se, jobban örülnék 10 kínai ismerősnek mint akármelyik cigánynak.

A cigányok és a kínaiak abban egyeznek hogy mind2en rondák.

2010. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!