Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan foglalkoznak a cigányokk...

Sokan foglalkoznak a cigányokkal, de kínaiak is sokan vannak már Mo. -on. Róluk milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én kedvelem őket, a többi ázsiaival együtt.
2009. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Engem speciel nem zavarnak,szorgalmasak, dolgoznak, és elég udvariasak is.Amíg nagyobb bajt nem csinálnak,nem túrják ki a magyarokat a munkahelyeikről,addig minden oké.Nekem nincs rossz véleményem velük kapcsolatban.Ellentétben a másik nevezett népcsoporttal!
2009. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogy nem túrják ki a magyart a munkahelyről ,csak részben igaz, a kínai boltokkal gyakorlatilag már nem lehet versenyezni. Amúgy amíg nem balhézik nekem sincs bajom velük. Szerintem nem sok vizet zavarnak. Másik csoportról meg nem kell beszélni szerintem.
2009. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
nem csinálnak semmi rosszat...nem veszik el tőlem a pénzem és a telefonom,nem erőszakolnak meg a vonaton, nem köpködnek és nem szólogatnak be, sőt, meghúzzák magukat, illedelmesek és kedvesek, és ráadásul jó minőségű de olcsó cuccokat árul a többségük, ami mindenkinek csak jó a mai világban
2009. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
A cigányokkal sem lenne semmi baja senkinek sem, ha csak egymást baszogatnék. De kínaiak nem ölnek meg egy telefonért.
2009. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Amíg kulturáltan tud élni mások mellett, addig engem egyik nemzetiségű ember sem zavar.
2009. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Kedvesek, udvariasak, szorgalmasak, a nemzeti üzletpolitikájukat (sok bolt nyitása külföldön, ami kizárólag magyar terméket árulnak) meg el kéne tanulnunk tőlük, és akkor a mi iparunk is felívelne.
2009. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%
Nem szeretem eggyiket se.A kínaiakat még csak-csak,de a cigányokat eggyátalán nem.Amúgy meg arról hogy milyen udvariasak stb...csak annyit szeretnék mondani hogy az itthoni szervkereskedelemnek a 86%-át ők intézik(végzik)Csak hát ezek nem derülnek ki és nincs tv ben sem de hidjétek el biztos forrásból tudom!!
2009. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Semmi bajom nincs velük. Semmi vizet nem zavarnak.
2009. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zenon ***** válasza:
79%
Nagyon szorgalmas,dolgos és tisztességes nép,aki minden egyéb néphez be tudott illeszkedni.Én kedvelem őket.
2010. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!