Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem helyre a kiscsajt?...

Hogy tegyem helyre a kiscsajt? Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

van egy 4 évvel fiatalabb kiscsaj, aki állandóan utánoz, meg kiírkál facebook-ra minden szöveget, amiket "nekem szán".

csak azért, mert a pasija azt mondta neki, hogy jobb a mellem.

mikor ő még nem volt képben, akkor volt 1 kalandom a sráccal, ő ment jobbra, én meg balra.

nem értem, ez mire volt jó, de a r*bi folyton zaklat, hogy mit akarok én a pasijától, meg ilyenek (van barátom, és nem is érdekel a gyerek).

neki nincsenek mellei (értsd úgy, hogy olyan lapos, mint 1 fiú), és állandóan hallom vissza, hogy az enyémekre irigykedik (nekem sincs nagy de ez azért túlzás már sztem, amit csinál).

rajtam jól mutat egy kivágottabb felső, olyan képeim vannak így nyáron, erre totál lemásolja és persze közröhej tárgya(mert rajta a mellhiány miatt nem mutat jól :D).

miért jó ez neki?

mit csináljak, sz@rjam le?


2011. júl. 23. 21:58
 1/7 anonim válasza:
ne törődj vele,egy idő után megunja,am hány éves a lány?
2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16
2011. júl. 23. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt tudományos, komoly tényekre alapozott válaszra van szükség, amire a későbbiekben is tudsz építeni, és nem elhamarkodottan döntesz... szal képeket kérek mindkettőtökről!XD
2011. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


a melleinkről tettem ki, de a fejéről nem tehetek, m kimoderálják :(

ő a baloldali, én a jobb

2011. júl. 23. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Csajszi, nem hittem, hogy tényleg megcsinálod...XD Amúgy röviden és tömören (seggnyalás nélkül) te jól nézel ki, a másik csaj nem.
2011. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebookon le lehet tiltani, és akkor nem fogod látni.
2011. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb melleid vannak, nem is kicsit :D Ellenben a volt "pasidat" sem értem, miért beszél rólad a csajának. Agyrém ő is, meg a csaj is. Tiltsd le, és kész. (Mondjuk én nem tiltanám le - olyan jókat lehet az ilyeneken röhögni, most pl. engem is megnevettettél :D)
2011. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!