Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kövér minden néger nő?

Miért kövér minden néger nő?

Figyelt kérdés
Nem az afrikai néger nőkre, hanem az amerikaiakra gondolok most. Azért merem azt mondani, hogy "minden néger nő", mert elég sokat nézem a tévét (vagy inkább megy a tévé egész nap, miközben takarítok főzök stb) és az olyan csatornákon mint pl a Club TV, sok olyan műsor van amikben ilyen nőket mutatnak. Pl: A menyasszörnyek. A műsor lényege, hogy házasulni készülő fiatal párok hogyan vészelik át a házassági előkészületeket. És a menyasszonyok borzasztó hisztisek, mindenbe belekötnek stb.... sok sok részt láttam már ebben a műsorban, és majdnem minden részben hatalmas kövér néger nők a menyasszonyok. És hatalmas kövér néger nők a koszorúslányok, és az összes rokon, még a fodrász és a manikűrös is. Nagyon ritkán, elvétve van a rokonságban vagy a koszorúslányok között egy-egy vékony lány, és akkor a többiek mindig szidják hogy ő milyen gizda, rozoga, hogy néz ki, nem lehet normális ruhát varratni rá olyan sovány. És tényleg kilóg a sorból, mert körülötte mindenki üti a 130 kilót. Ja, és ezeknek a kövér nőknek a vőlegényeik MIND kisportolt, "jóképű" fazonok. Ezt sem értettem soha, miért van ez a párosítás. Az MTV-n is vannak olyan műsorok, ahol egyes emberek mindennapjait mutatják be, és ott is egy csaj volt aki mondta hogy 130 kiló, neki ez jó, aztán elment randizni, egy vékony néger sráccal aki folyamatosan bókolt neki hogy gyönyörű, és milyen csinos. Nekem nincs ezzel bajom, ha olyan egy nő, én se vagyok egy vékony alkat, de szerintem nagyon érdekes hogy ez csak a fekete nőkre jellemző (pár kivétellel) a fehérekre nem. Miért van ez? És még csak el se takarják magukat, olyan ruhákat vesznek fel hogy mindenük kinnt van.
2009. ápr. 4. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen már furcsa az, hogy egy telt nőnek is lehet jó pasija, és hogy egy telt nőnek is azt mondják, csinos, gyönyörű! Miért ne lehetne? Nem mindenkinek a gizdák tetszenek, és szerintem ez jó példa a TV-ben, mert ők nem azzal töltik a fél életüket, hogy sírnak, hogy "jaj de kövér vagyok brühühűűű"

Amúgy meg egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy Amerikában általános az elhízás, nem csak az afro-amerikaiak (és nem fekák, az undorító szó, és nem is négerek) körében.

2009. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

23:00 - Na, azért a kövérségnek is van egy egészséges határa... Egy dolog, hogy őt is szeretik, de meddig tudják szeretni, ha rámegy az egészségére? Anyukámnál még éppen vissza lehetett fordítani, de volt egy műsor a Viasaton (nem tudom, mostanában megy-e), ahol tényleg a nagyon kórósan elhízottakat mutatták, és hogy van egy ilyen intézmény, ami nekik segít megpróbálni lefogyni, mert különben belehalnak.

Nem ez volt a kérdés, bocs, na, szóval arra visszatérve, Amerikában nem csak a négerek kövérek, hanem nagyon sokan, sőt, volt már per olyanból, hogy valaki azért perelte be az éttermet, mert az ő gyorséttermi kajájuktól elhízott, ott még ezt is meg lehet tenni, és nem kapja azt a választ, hogy "nem kötelező ott enni", és amíg megtehetik, addig lesznek ott kövérek, sőt, kórosan kövérek, bőrszíntől függetlenül. Egyébként egyik nagynéném kint élt egy ideig, most már hazajött, itt megy nyugdíjba, de azt mondta, hogy Amerikában 2 véglet van, aki jó alakú és sportol, meg aki kövér, és nem foglalkozik vele. Köztes állapot ott nincs.

2009. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nah, köszönöm a válaszokat, főleg azokat, ahol megértettétek mi volt a kérdés. Az első válasz után leírtam:

Ne haragudj de DIREKT leírtam, hogy az amerikaiakra gondolok. Debreceni vagyok és nálunk a menekült négerek mind rozogák.

Ennek ellenére még ezután is ketten "estek nekem" hogy a debreceni négereknek jó alakjuk van :D nem baj a lényeg hogy ÉN ÉRTEM mit akartam kérdezni. És sok válaszoló is.


És miért bántó a néger? Miért nem az?? Szerintem a feka sokkal bántóbb. Meg a nigger is. Az afro amerikai szóhasználatot nemrég hozták be, eredetileg ezek az emberek mind négerek. Én semmi bántót nem találok benne!! Úgyhogy lépjünk túl rajta, meg a négercsók nevű sütin is, meg azon is hogy egy Niger nevű országban élnek a négerek Afrikában. cö.

2009. ápr. 5. 09:27
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

En kulfoldon lakom,de nem mernem kiejteni a szamon a neger szot!

Tudom,nem ez volt a kerdes.

2009. ápr. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nehogy már ne hívhassuk őket a nevükön!

Miért lenne rasszizmus, ha én azt mondom hogy fekete? vagy Nigger?

2011. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!