Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kövér minden néger nő?

Miért kövér minden néger nő?

Figyelt kérdés
Nem az afrikai néger nőkre, hanem az amerikaiakra gondolok most. Azért merem azt mondani, hogy "minden néger nő", mert elég sokat nézem a tévét (vagy inkább megy a tévé egész nap, miközben takarítok főzök stb) és az olyan csatornákon mint pl a Club TV, sok olyan műsor van amikben ilyen nőket mutatnak. Pl: A menyasszörnyek. A műsor lényege, hogy házasulni készülő fiatal párok hogyan vészelik át a házassági előkészületeket. És a menyasszonyok borzasztó hisztisek, mindenbe belekötnek stb.... sok sok részt láttam már ebben a műsorban, és majdnem minden részben hatalmas kövér néger nők a menyasszonyok. És hatalmas kövér néger nők a koszorúslányok, és az összes rokon, még a fodrász és a manikűrös is. Nagyon ritkán, elvétve van a rokonságban vagy a koszorúslányok között egy-egy vékony lány, és akkor a többiek mindig szidják hogy ő milyen gizda, rozoga, hogy néz ki, nem lehet normális ruhát varratni rá olyan sovány. És tényleg kilóg a sorból, mert körülötte mindenki üti a 130 kilót. Ja, és ezeknek a kövér nőknek a vőlegényeik MIND kisportolt, "jóképű" fazonok. Ezt sem értettem soha, miért van ez a párosítás. Az MTV-n is vannak olyan műsorok, ahol egyes emberek mindennapjait mutatják be, és ott is egy csaj volt aki mondta hogy 130 kiló, neki ez jó, aztán elment randizni, egy vékony néger sráccal aki folyamatosan bókolt neki hogy gyönyörű, és milyen csinos. Nekem nincs ezzel bajom, ha olyan egy nő, én se vagyok egy vékony alkat, de szerintem nagyon érdekes hogy ez csak a fekete nőkre jellemző (pár kivétellel) a fehérekre nem. Miért van ez? És még csak el se takarják magukat, olyan ruhákat vesznek fel hogy mindenük kinnt van.
2009. ápr. 4. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

én amennyi néger nőt láttam, itt nálunk inkább és nem a tvben, vagy akár ott, neten, ilyesmi, hát mind tök jól néztek ki..

szerintem igazán nagyon szépek.

egy néger kislány főőleg

2009. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de DIREKT leírtam, hogy az amerikaiakra gondolok. Debreceni vagyok és nálunk a menekült négerek mind rozogák.
2009. ápr. 4. 16:25
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

jabocsánat:)

igaz...

amerikaiaktól is ismereek!

giovanca, az énekeslány:D

annyira szééép. irigylem a haját is meg a hangját is.

amúgy ezekbe a műsorokba meg gondolom nem megy el akárki... akiknek pénzre van szükségük talán. bár nemtom h a szegénység és az elhízás plusz a negroid rasszba tartozás milyen függvényt alkotnak együtt, de nem hangzik vmi színvonalasnak egy ilyen minden pillanatot végig követő műsor általában.

ebből most levonok valamit, hogy legyen értelme a válasznak.

szóval, pénzért szerepelnek egy ilyen műsorban, tehát nem túl módosak, ezáltal nem esznek bio, tápláló kajákat, hanem olyat, ami eltömít és megfizethető illetve elveszi az étvágyat, gyorskaját meg édességek, cukros italok.. emiatt elhíznak!

öh, talán elképzelesnek helytáll.

2009. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ott se mind kövér, csak a tévében olyanokat kell mutatni, akikre az emberek felfigyelnek valamiért, és a kövérség az egyik ilyen. Én voltam Graz-ban a kórusolimpián, voltak amerikai feketék is a versenyzők között, nem volt mind kövér, sőt, még többségben se voltak. A tévéből ne indulj ki.
2009. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

No.

én meg Debrecenbe járok egyetemre, és veled ellentétben azt tapasztalom, hogy a fekák nagyon is jól néznek ki, egyáltalán nem dagadtak, és jól öltözöttek. a kötelező sportkörben, meg ahova hetente járok, olyan jó alakú feka lányok vannak, hogy esz néha a sárga irigység.

de akárhova megyek a városban, én lerobbant, kövér feketéket nem látok.

2009. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában alapból sokkal több a kövér, nem csak feketéből.
2009. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
én is a debreceni egyetemre járok és ellent kell mondanom...én a villamoson szoktam sok néger nőt és férfit látni és a lányok mind nagyon szépek, akaratomon kívül is meg szoktam bámulni őket mert irigylem a szépségüket, főleg a hajukat! eszméletlen hajviseleteik és hajszíneik vannak, jól is öltözködnek és nem kövérek, max kerek arcúak, de attól még karcsú a testük
2009. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező még mindig az amerikai néger nőkre gondolt!!!


Szerintem az egészségtelen életmód az oka, ami elterjedt egész amerikában. Gyorskaja, semmi mozgás...

2009. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

szokj le negerrol ,mert ertik es rosz neven veszik


ugy mint otthon leciganyozod a ciganyt

2009. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
elozo vagyok fekának,feketéknek mondjuk,ezer keselni is szoktak kulfoldon...
2009. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!