Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, ti összeházasodnátok...

Fiúk, ti összeházasodnátok néger lánnyal? Ha igen, miért, ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azért jutott eszembe, mert hallottam arról, hogy néger fiúk szívesen házasodnak össze európai lányokkal, és felmerült bennem a kérdés, hogy ez mennyire igaz fordítva.

Szerintetek van-e annak előnye, ha egy európai fiú összeházasodik néger lánnyal?

Üdv: 29/L


2011. júl. 3. 22:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

A néger fiúk nem azért veszik feleségül az európai lányokat, mert azokat szebbnek tartják a fekete csajoktól, hanem azért, mert akkor kapnak EU-s ÁLLAMPOLGÁRSÁGOT és akkor dől a segílyke dolgozni nem kell, csak "szaporodni".

És az ő ivadékaik lesznek azok, akik a fejlett világ bűnözésének a 90%-át adják, mert azok sem akarnak dolgozni, de a segíly már nem elég nekik, mert 50 Cent is Hummerrel jár és a k*csög fehérektől meg lehet lopni/rabolni...

2011. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Erre így nem lehet válaszolni. Akibe beleszeret az ember, azzal házasodna össze. Hogy kibe szeret bele, az más kérdés. Bár kisebb a valószínűsége, de ha úgy alakulna, miért ne, bár a fehér lányok vonzóbbak szerintem.
2011. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%

Dehogynem lehet válaszolni, és valóban sokszor a társadalmi státusz miatt vesznek el fehér lányokat, nem csak Európában.

Fordítva ez nem jellemző annyira.


Még Obamánál is mondták, hogy az ambíciózus, karrierre vágyó feketék inkább fehéreket szoktak elvenni, és ő kivétel.


Az első válaszát azért gáznak tartom.

2011. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló egy rasszista, nem kell vele foglalkozni.

Várom a további válaszokat is.

Üdv: 29/L

2011. júl. 3. 23:01
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló nézzen utána, mielőtt marhaságokat ír.És NINCS SEGÉLY!


1. Attól, hogy európai emberrel kötsz házasságot nem kapsz uniós állampolgárságot. Olyan nincs is.


2. A házasságot követően kötelező vagy tartózkodási kártyát igényelni, ami 5 évig érvényes. A kártya igénylésekor alá kell írnod egy nyilatkozatot, hogy semmilyen szociális SEGÉLYÉRT NEM FOLYAMODSZ.


3. A 3. országok állampolgárai (feketék)semmit nem nyernek a kártyával, ugyan úgy vízum kell, útlevél, ha külföldre mennek, mint előtte.


4. Magyar állampolgárságot 10 évnyi itt tartózkodás, és sikeres állampolgársági vizsga után kapHAT.


5. Azok akik itt dolgoznak, tanulnak nem házasodnak papírokért, hiszen ez elegendő feltétel az itteni tartózkodáshoz.


6. Akik menekültként vannak az országban, ők FOLYAMODHATNAK SEGÉLYÉRT, ilyen esetben előfordul érdekházasság, de ha nincs munkahelye, esetleg rájön a BÁH, hogy érdekházasság nem fog tartózkodási kártyát kapni, és el kell hagynia az országot.


Bocs az infókért, de mindig felidegesítenek az ilyen b.armok.


Szerintem a legtöbb esetben nem a bőr szín alapján választanak az emberek. Te sem úgy választasz párt, hogy szőke legyen, vagy fekete. Szimpátián alapul. Persze biztos van, akit vonz, hogy egzotikus párja lehet.

Szó nincs arról, hogy a feketék az európaikat szeretnék. Ha itt akar letelepedni, élni akkor valószínűleg fehér párja lesz, mert nem sok afrikai él nálunk.


Az én férjem fekete, és ami megfogott benne, az a nézetei, a szemlélete volt. Őt még igazi keresztény értékek szerint nevelték, fontos a család. Nem iszik, nem dohányzik, nem bulizik. Egy kedves, egyszerű, rendes és szerény ember. Ez tetszett meg benne, nem az, hogy fekete. Szerintem a férfiakkal is lehet.

2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Amúgy én lány voltam, de remélem azért nem baj, hogy válaszoltam....
2011. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem a közismerten egyik legnehezebben elnyerhető magyar állampolgárságra gondoltam. Az "EU-s állampolgárság" (tudom, hogy szó szerint ilyen nem létezik!) kifejezés alatt nyugat-európai állampolgárságot értek, például:


1. Franciaországban házasság után 6 hónapon belül nyilatkozatot lehet tenni, hogy az illető kéri-e a francia állampolgárságot azzal a feltétellel, hogy az életközösség ezalatt az idő alatt nem szakad meg és a házastárs megtartja a francia állampolgárságát.


2. Németországban is fel lehet venni, házasság után azzal a feltétellel, ha az illető lemond a sajátjáról (és abban az esetben is megkapja, ha az eljárás közben a házastárs meghal, vagy elválnak!).


3. Az olaszok 3 év érvényes házasság után adják meg.


És nem azt mondom, hogy minden fekete férfi ezért vesz el fehér nőt, de van náluk is egy bizonyos, (elég jelentős létszámú) réteg, akiknél ez elég vastagon közre játszik. És meg lehet nézni London, Párizs vagy Stockholm bizonyos területeit, ahová még a rendőrök sem szívesen mennek be és ott nem sok fehér lakik (és ezzel megint nem azt állítom, hogy az összes néger bűnöző és a fehérek szentek). Továbbá, Németországban sem tudnak már milyen programokat kitalálni az ún. 2. generációs bevándorlók asszimilálására (mert a bűnözők és munkanélküliek tetemes részét ők adják)...


Ismétlem, semmi bajom sincs senkivel sem pusztán a bőrszíne alapján (van nekem is indai muzulmán barátom), nekem a más államok vendégszeretetével visszaélőkkel van a bajom!

2011. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

00:01

Az, hogy más ország mit enged, az ő baja. Magyarországra ez vonatkozik, és kész.


Másrészt nagyon fontos, hogy a nyugat-európai ország bűnözői (feketék) iszlám vallásúak, csak erre a hírek nem térnek ki, megbélyegezve így a rendes, keresztény feketéket is.

Én felháborítónak tartottam, mikor lázadoztak az ellen, hogy le kell venniük a csadort a felsőoktatási intézményekben, ha jól emlékszem Franciaországban. De ha én megyek egy iszlám országba, bugyoláljam be magam mert náluk az a szokás. Hogy itt nincs csador... nem számít.


Én azt vallom, egy bevándorló addig az adott ország, nemzet szívesen látott tagja, amíg betartja a szabályokat, szokásokat, ha nem megy, t.akarodjon haza. És itt követnek el nagy hibát a franciák. Én szedném összes toloncolnám ki az összes hálatlan bűnözőt.

2011. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Az utolsó bekezdéseddel 100%-ban egyetértek, látod mégiscsak sikerül közös nevezőre jutnunk.


Csak eleinte te is beleestél abba a hibába a kérdezővel egyetemben, hogy aki bármi negatívat szól bármilyen nemzeti/faji/vallási kisebbségről, amivel első olvasatban nem értesz egyet, arra könnyű rásütni a "rasszista, ne törődj vele" bélyeget. És ez az egyszerűsítő gondolkodásmód nem hagyja, hogy normálisan rendezzék a bevándorló/cigány kérdést egész Európában, mert ha bárki valamilyen kötelezettséget is támasztana irányukba (de semmi diszkrimináció, csak azt várnák el tőlük, mint egy átlag állampolgártól) és megszüntetné a pozitív diszkriminációt (hiszen az nem más, mint negatív diszkrimináció a "többség" felé), akkor máris jönnek a rasszistázók, így nem történik semmilyen előrejutás a probléma megoldásában, sőt, sokszor a problémákat is tilos felvetni "felsőbb szinteken". Pedig a normálisan viselkedő bevándorlók érdeke is lenne a probléma megoldása...


Akkor lettem volna rasszista, ha azt írom, hogy az ÖSSZES néger/muzulmán/koreai stb. valamilyen (pl. bűnöző, alacsony intelligenciájú stb) CSAK azért, mert a BŐRSZÍNE miatt alsóbbrendű. Ez lenne rasszista... De hol írtam én ilyet????

2011. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Csak elég általános hangvételűnek hatott amit írtál, mintha szerinted minden fekete ilyen lenne, amilyennek írtad.


Sőt az igazat megvallva, elég sötét bunkónak gondoltalak az első hozzászólásod alapján, de az utóbbiak alapján értelmes ember benyomását kelted.

2011. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!