Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, ti összeházasodnátok...

Fiúk, ti összeházasodnátok néger lánnyal? Ha igen, miért, ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azért jutott eszembe, mert hallottam arról, hogy néger fiúk szívesen házasodnak össze európai lányokkal, és felmerült bennem a kérdés, hogy ez mennyire igaz fordítva.

Szerintetek van-e annak előnye, ha egy európai fiú összeházasodik néger lánnyal?

Üdv: 29/L


2011. júl. 3. 22:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem házasodnék össze egy néger nővel. Egyrészt mert nem tetszenek, másrészt inkább nem is kockáztatnék. :)
2011. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
én se , mert nem tetszenek
2011. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az utolsó kettő kommentelő végre a kérdésemre válaszolt, és nem folytatták az off-témát.

Utolsóelőtti: értem, milyen kockázatra gondolsz, de ha arról van szó, megkövetelheted a csajtól, hogy csináltasson Aids-tesztet házasság előtt, és ha kiderül, hogy Aidses, akkor nem muszáj elvenni, ennyi.

Azt is értem, hogy nektek nem tetszenek az ilyen csajok.

Ha valaki ír még a témában, elolvasom, és ha van értelme, reagálok is a válaszokra.

Üdv: 29/L

2011. júl. 4. 10:01
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Utolsó előtti vagyok. Igazából nem csak erre gondoltam. Mint tudjuk, ők úgymond hajlamosabbak a bűnözésre, az embertelenségre, az élősködésre. Tehát ez világos tény, mint nálunk a cigány bűnözés (még mielőtt jönne valami idióta liberális, nem azt mondom, hogy köztük nincs rendes és hogy nincs gonosz fehér). Szóval inkább választok abból a rétegből, ahonnan nagyobb eséllyel szerzek rendes társat.

Bár ebben a médiától butított világban közülük sem lenne könnyű választani...

2011. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom, hogy így gondolod.

a párkeresés nem ennek a kérdésnek a témája, de aén azt javaslom, hogy vegyél fel valami nagyon régi/szigorú vallást, és akkor azok közöttt fogsz találni rendes lányokat.

Sajnálom, hogy nem szereted a feketéket. Szerintem fantasztikus az afrikai kereszténység, sokkal jobb/tisztább, mint az európai kereszténység, és a kongói női viselet fantasztikus, mert igen keveset mutat meg a női testből annak ellenére, hogy a kongóiak keresztények.

Üdv: 29/L

2011. júl. 4. 15:34
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld, mert ez egy teljesen normális gondolkodás. Nincs elbutítva sem a média, sem az iskola által (ez utóbbi tudom röhejes, de annyi baromságot tömnek ott az emberek fejébe).

A legutóbbi hozzászólásodat nem értem. A párkeresésnek nem témája az, hogy milyen embert keresünk (nem számít, hogy rossz ember)?

Szerintem nem kell semmiféle vallás ahhoz, hogy valaki jó ember legyen. Nem azért kell jónak lenni, mert félünk valami istenségnek a haragjától...

Végezetül sehol sem írtam, hogy nem szeretem a feketéket. Csupán óvatos vagyok, mert nincsenek jó tapasztalataim e téren.

2011. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Látom, kérdező, neked fogalmad sincs arról, Európában milyenek a feketék. Rengeteg bűnöző akad köztük.
2011. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Be sem engedik őket az országba AIDS teszt nélkül, de mindegy.
2011. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A keresztény feketék nem bűnözők, ez biztos!!

Nem lenne nálam boldogabb ember ezen a glóbuszom, ha fekete bőrű keresztény lányokkal barátkozhatnék, mert ők még konzervatívak, és az afrikai kereszténység annyira más, és annyival tisztább, hogy importálni kellene Európába, ahol a kereszténység haldoklik.

Egy nő miért lenne bűnöző egyébként is?

Lehet, hogy egy afrikai nő sokkal jobban megbecsülné a fehér férjét, mint bármelyik itteni fehér ribanc, akik hetente váltogatják a pasijukat, és azt nézik, hogy hol csalhatják meg a férjüket.

Egy néger nő ilyet nem csinálna: ha keresztény, akkor pláne nem, de a muszlim néger nő sem.

Úgy lehetne megmenteni a kereszténységet Európában, hogy Afrikából idecsábítanának/idehoznának keresztény fekete nőket, akiket szívesebben vennének el a férfiak, mint az itteni önmegvalósító, önérvényesítő, nagyszájú ribancokat, akik még szülni sem akarnak, pedig sokan már közel vannak a negyvenhez.

zek a keresztény fekete hölgyek szülnének annyi gyereket, amennyit a pasik kérnek, és máris meg lenne oldva Európa népesedési problémája.

Az alábbi államokból lehetne importálni a hölgyeket: Kongói Demokratikus Köztársaság (az itteni kereszténység kiváló), Etiópia, Eritrea, szóval a Szaharától délre eső államok, Közép-, és dél-Afrika, ezek ugyanis keresztény államok

Nem tudom, hogyan lehetne idecsábítani onnan a hölgyeket, úgyis maradnának ott elegen, mert a népszaporulat igen magas, de erre valami békés módszert kéne kitalálni.

Akkor az itteni hölgyek is elszégyelnék magukat, amikor látnák az erkölcös fekete hölgyek szemérmes öltözködését, és szemérmes viselkedését,és az ő segítségükkel meg lehetne gyógyítani ezt a beteg rothadó társadalmat. Az ő segítségükkel importálni lehetne az afrikai kereszténységet Európába, és akkor teljesen más lenne itt az élet, nem halna ki a kereszténység Európában, nem lenne ennyi depressziós, kiégett ember, újra a család lenne a legfőbb érték, stb.

Üdv: 29 éves magyar, és keresztény lány

2011. júl. 4. 22:23
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy Téged, kérdező, még nem ért el eme világ mocska és még mindig a felhők között jársz...

Tudod mi lenne, ha fekete, keresztény nőket "importálnának" ide? A férfiaknak nem nagyon kellenének feleségnek, mert házasság előtt "nem lehet kipróbálni" őket. Ha pedig beadják a derekukat, akkor pedig pár szép ígéret, és meg lennének kettyintve, majd otthagynák őket (lényegében ez zajlik ma a fehér nőkkel is).

Ha pedig párat mégis elvennének, és szülnének 5-6 gyereket, akkor a többségi társadalom ujjal mutogatna rájuk, hogy "szülőgép, csak a segély miatt és amiatt szül ennyit, hogy kiszorítsa a fehéreket, és nem is ért máshoz". Emiatt pedig kifejezetten "gáz" lenne őket elvenni. Amúgy nem tudom, hogy hány mai európai ember akar 5-6 gyereket, függetlenül attól, hogy milyen a párja bőrszíne. Egy (pláne több) gyerek rengeteg anyagi és egyéb lemondással jár, ami nem illik a mostani "csak te számítasz, egyszer élsz, használd ki ameddig lehet" mentalitással, sőt sok országban egy normális fizetésből lehetetlen ekkora családot normális (értsd: nem putris) színvonalon eltartani.

És hidd el, hogy ez 0%-ban befolyásolná a "nagyszájú r.bancok" hozzáállását, mert letudják annyival, hogy "bevándorlók, lesz@rom milyen kultúrájuk van, csak itt ne okozzanak bajt". Például a muzulmán vallás is elég szigorúan szabályozza a nők erkölcsiségét, de attól egy mostani csaj sem fog nem kivágott topot felvenni, mert a muszlim lányok fejkendőben járnak. Sőt, ha a Vatikánból hoznának apácákat és törvényileg kötelezővé tennék a templomba járást, akkor sem lehetne megváltoztatni az emberek hozzáállását.


És arról még nem is szóltam, hogy például 2003-ban Dél-Afrikában (vagyis, a legfejlettebb afrikai országban) a lakosság 21,5%-a (ma már kb. a negyede!!!) HIV-pozitív. Ez megdöbbentő, és azt pedig csak a jó Isten tudja, hogy pl. Etiópiában, Szudánban mekkora ez a arány, mert ott még felmérést sem tudtak készíteni a helyi viszonyok miatt. Egy tömeges bevándorló hullám, pláne "párkapcsolatra kihegyezve" ROMBA dönteni egész Európa egészségügyi rendszerét, még úgyis, ha nem lennének fehér fertőzöttek, csak a bejövőket kellene gyógyszerezni (egy beteg normális kezelése HAVI 100ezer fölött van!) Ha bejön 1millió HIV beteg, akkor az havi(!) szinten 100milliárd pluszköltséget jelentene, és az új fertőzések még nincsenek is benne és ez csak az "alapterápia", ha már manifeszt AIDS-es lesz valaki, akkor a további gyógyszerekkel és kórházi kezeléssel havi 0,5-1millióra rúgna betegenként(!) a számla és még ehhez jönne a kiesett termelékenység és táppénz. Szóval, én az afrikai importot nem támogatom, mert hiába szűrnék őket, "nagy tételben" nem lehet 100%-os pontosságot elérni, mert pl. 1millió bevándorlónál 50-100ezren simán lehetnek abban a periódusban, amikor még a tesztek nem mutatják ki a vírust.

Továbbá, ez hatalmas szakképzetlen, iskolázatlan, sokszor nyelvet sem ismerő, így munkát sem kapó "eltartandó" réteget jelentene, ami szintén két vállra fektetné a vén Európát.

2011. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!