Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, ti összeházasodnátok...

Fiúk, ti összeházasodnátok néger lánnyal? Ha igen, miért, ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azért jutott eszembe, mert hallottam arról, hogy néger fiúk szívesen házasodnak össze európai lányokkal, és felmerült bennem a kérdés, hogy ez mennyire igaz fordítva.

Szerintetek van-e annak előnye, ha egy európai fiú összeházasodik néger lánnyal?

Üdv: 29/L


2011. júl. 3. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Te rasszista vagy, csak épp a fehéreket utálod. Ha annyira tetszik neked a fekete élet, el lehet menni. Ma már nem is kell Afrikáig menni, ajánlok pár helyet: Franciaország, Svédország, Anglia. Na, ott találsz bőven feketét. Csak majd azért néhány helyi fehéret is kérdezz meg róluk.
2011. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
Az kéne még, hogy ezeket is betelepítsék... Nincs itt elég cigány, b.zi és zsidó... És viselkedés alapján ítélek. A kérdező meg minden bizonnyal rasszista. Ez nem kétség. Amit pedig mondtam: vallás nélkül is lehet jó az ember. Nem kell ehhez semmiféle istenség. Arról, hogy miért ilyen elcseszett a mai társadalom, nem írhatok. Törölnék a hozzászólásom...
2011. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A jó Istenért nem bírt senki válaszolni szegénynek? Lassan harminc éves villamosmérnök vagyok, a feleségem egy egy évvel fiatalabb nálam, tolmács, fekete, Kenyában született, kenyai keresztény. A közös lányunk négy hónapos. Nagyon ritkák a vegyesházasságok, de még ritkább a fehér férfi-fekete nő felállás és ennek az az oka, hogy nagyon kevés nálunk a bevándorló és azok 90%-a is férfi.

Annál inkább vagyok viszont boldog, hogy ebbe az elenyésző kisebbségbe tartozom, ugyanis megtaláltam a lányban azt, akire mindig is vágytam és örülök, hogy ő a feleségem és a lányom anyja.

Amit viszont és ezt mint egy fekete nő férje mondom két jelenséget veszélyesnek tartok:

I. a különcködést, azaz ne alakuljon ki Budapesten néger közösség, New York-ban magyar közösség, satöbbi, ha önként elhagyod a hazád (szerelem, munka, tanulás stb. miatt) illeszkedj be és barátkozz, ismerkedj a helyiekkel, mint ahogy a feleségemnek is magyar kollégái, barátai vannak és már nagyon szépen tud magyarul.

II. a feleségemnél jobban szerintem senki nem gyűlöli Fekete Pákót, ha meglátja a tévében kimegy a szobából és fél óráig szidja. (Aranyos olyankor (:) De komolyra fordítva a szót, az az ember a primitív "zenéivel" többet ártott a feketéknek Magyarországon, mint bármelyik szélsőjobbos politikus az országban. Egyszerűen lejáratta a saját "fajtársait".

2012. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%
A nigger ha keresztény ha nem Afrikába való, oda a majmok közzé. Itt nincs semmi keresnivalója. A ki niggerel házasodik az ha nő ha férfi perverz állat. Az ilyeneket pedig le kellene lőni, vagy kiutasítani Afrikába.
2012. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelő kommentjét törölni kellene, mert gyűlöletkeltő.

Annyi kommentet kitöröltek már a különböző kérdésekből, ezt a kommentet, amit az utolsó írt, miért nem törlik ki?

Üvd.

2012. ápr. 15. 16:28
 26/28 anonim ***** válasza:
36%

Az utolsónak üzenem, hogy nem vagyok perverz állat, legfeljebb te vagy beteges, hogy le akarsz lőni engem, miközben feleségem és gyerekem van. Mi abban a perverzió, hogy a nő, akit szeretek afrikai? Ugyanolyan ember, mint mások, nálad pedig biztosan különb...

És szeretem őt, és ne küldj el, se engem, se őt, se a lányunkat Afrikába, mert Magyarországon élünk. Én ide születtem, a lányom ide született, a feleségem pedig imád itt lakni, még ha a születési hely rovatnál Kenya is van az útlevelében.

2012. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
házasodni nem tudom,de ugy megbsznák egyet kettött hogy felsemtudna állni.
2013. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Én nem házasodnék össze néger nővel. Egyrészt, mert nem hasonlítanának rám a mulatt gyerekeim, másrészt mind feketehajú, sötétbarna szemű, sötétbőrű gyerek lenne, senki se gondolná, hogy én vagyok az apjuk.

Nem tetszenek a néger nők, a Kelet-ázsiai nőket szépnek tartom, de velük sem tudnám elképzelni a családalapítást.

Végülis ha már fehérnek születtem, fehér nővel illik összeházasodnom, hiszen egy fehér férfi csak egy fehér nővel tud fehér gyerekeket nemzeni.

23/F

2020. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!