Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire durva egy...

Tényleg ennyire durva egy gólyatábor?

Figyelt kérdés

Most olvastam az oldalon a hozzászólásokat, és eléggé megdöbbentem, hogy mennyire durva dolgokat kellett megcsinálni egy -két embernek!

Írjatok, hogy mit tudtok erről, mi volt a feladatotok ?

köszi.:)


2011. júl. 21. 00:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, csak leírom a véleményem.
2011. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

a mienk nem volt egyáltalán durva, ivás volt, pucérkodás nem (én legalábbis nem találkoztam vele), de ezek szerint van, ahol van ilyen is.

Mindenesetre azt mindenképpen kiemelném, hogy gólyatáborba már 18-19 évesen mennek az emberek, tehát ha valamit nem akarsz megcsinálni, akkor ilyenkor egy felnőtt ember azt mondja, hogy kösz, de nem. Nem kell miatta félni, hogy de jajj, akkor mi lesz, ha valami nem tetszik, akkor nem csinálod, abban nem veszel részt, csak abban, ami tetszik.

2011. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemenként változik, milyen. Van olyan is, ahol simán buliznak. Nálunk egy rakás feladat volt, de jók, egy csomó csapatverseny, vízből almát enni, foci, meg egy csomó meccs, éjszakai túra különféle feladatokkal, ismerkedős játékok (azok nagyon jók, én nehezen jegyzem meg az embereket, de a játékokkal sokkal könnyebb volt), ilyesmik. Ja meg reggeli torna, meg tánc, megtanultunk egy évfolyamtáncot, ami tök jó, mert később ha az egyetemi bulikon megszólalt az a szám, akkor az egész évfolyam elkezdte ugyanazt táncolni, mint egy flashmobban. Ami nehéz volt, az az, hogy nagyon keveset lehetett aludni, reggel hangos zenével keltettek és egész nap pörögni kellett, nagyon kimerítő volt. De az utolsó este, amikor végre leehtett bulizni, mégis maradt energiánk, és hajnalig ment a banzáj :)
2011. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt meztelenkedés. Iszunk, amíg bírunk, meg vicces versenyek, meg hagymaevés a főutcán. Meg csapatépő játékok. És persze minden este buli. Szerintem jó volt. Egy problémám volt, egész héten ugyanazt a pólót kellett hordani, és péntekre már azért szaga volt, hiszen, beizzadtunk, meg sárban hemperegtünk, meg lecsurgattuk mindenféle szesszel. (Meg voltak, akik le is hányták magukat... akik nem tudják, hol az elég)
2011. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!