Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire durva egy...

Tényleg ennyire durva egy gólyatábor?

Figyelt kérdés

Most olvastam az oldalon a hozzászólásokat, és eléggé megdöbbentem, hogy mennyire durva dolgokat kellett megcsinálni egy -két embernek!

Írjatok, hogy mit tudtok erről, mi volt a feladatotok ?

köszi.:)


2011. júl. 21. 00:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is gusztustalan.

Nem vagyok begyöpesedve, szoktam bulizni menni, de a gólyatábor nekem is sok. És tényleg nem értem, hogy miért jó egymás mellét 200 ember előtt nyalogatni. :D

2011. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
14:10 Mert az buli. Abban nincs semmi durva szerintem, pedig lány vagyok
2011. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Ja, hogy buli 200 ember elé kiállni meztelenül, akikkel aztán együtt ülök az előadásokon, gyakorlatokon?

Ez olyan, mint amikor a fészbúúkra félmeztelen képeket töltögetnék fel.

Én mindkettőtől ringyónak érezném magam, de lehet, hogy akkor mégis begyöpesedett mama vagyok.

2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%
Az azért teljesen más. Mind1, én szeretem az eféle bulikat, meg ha jó a hangulat, feladatokat, de nem mindenki
2011. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

13:29 vagyok

Őszintén nem érdekel, ki mit gondol rólam, egy anonim oldalon ez duplán igaz.

Ha neked tetszik a ribanckodás, egymás megalázása és szivatása, akkor hajrá, majd nyugodtan beszámolhatsz az "élményeidről".

Csak azt tudnám, ilyenkor hol van az a sok ember, akik naponta minimum 10-szer megkérdezik, hogy: Miért k*rva az összes lány? Hol találok normális lányt?

2011. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12%
Azok most alszanak, este bújnak ki odujukból. Amúgy meg a ribanckodás az teljesen mást jelent. Csúnya volna, ha attól lenne vki ribanc, csak mert szereti a poént és elmegy egy gólyatáborba xD Akkor minden 2. lány ribanc lenne. Neked az miért fáj, hogy más bevállalós és szeret szórakozni? Sosem tudtam megérteni, hogy akinek nem tetszik vmi, akkor az miért adja annak hangját mindenhol, ahelyett, h elmenne a könyvtárba vagy egyéb helyekre szórakozni? Most ennyi erővel én is oszthatnám az észt mondjuk egy másik kategóriában, ahol pl. 1 pár harmadik személyt keres mondjuk szexhez. Akkor ott is elkezded írogatni, hogy "ilyenre csak egy ribanc képes", "nem hogy várnátok a szexel házasságig" vagy mi? Jó az egy dolog, h nem akarsz részt venni ilyen programban, de van még szerencsére 1000 másik, aki bevállalós.
2011. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Te kevered a szezont a fazonnal.

Szerinted az nem ribanckodás, hogy mindenki dug mindenkivel?Meg az, hogy a csöcsödet kell mutogatnod? Meg az, hogy ráélveznek a lány arcára??!!??

Hát ok, még jó, hogy vannak "bevállalós" emberek.

Nem vagyok egy prűd - vagy ahogy te fogalmaztál - begyöpösödött ember, de megnézem kivel fekszem le, már csak azért is, mert egy rongynál többnek érzem magam.

Igy is alig tudom levakarni magamról a fiukat, a gólyatábort meghagyom azoknak a csajoknak, akikkel csak full-részegen hajlandóak dugni a fiuk.

2011. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
3%
Persze persze:) Cuki vagy, hogy így próbálod menteni a menthetőt, de ami tény az tény. Amúgy nyugi, nincs probléma a pasizási szokásaimmal, többet nem is kívánhatnék magamnak, de a gólyatábor az pont erről szól, a bulizásról, piálásról. Mi értelme lenne, ha azt csinálnám mint te, hogy józan maradnék és osztanám az észt, h "jajj de szép vagyok, engem a pasik nem csak részegen akarnak".. nem csoda, h nem bírod a tömeget, a közönséget, ha ilyen elviselhetetlen lennék, akkor én is inkább maradnék otthon, és hagynáma normálisabbakra a szórakozást ;)
2011. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

De szórakozni kulturáltan is lehet, nem állatok módjára.

És nem azt mondom, hogy mindenki igyon limonádét.

2011. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%
De ha nem kötelező, akkor mit zavar, h a többiek mit csinálnak? Én se csinálnám a legdurvábbakat, de respect annak, aki be meri vállalni
2011. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!