Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire durva egy...

Tényleg ennyire durva egy gólyatábor?

Figyelt kérdés

Most olvastam az oldalon a hozzászólásokat, és eléggé megdöbbentem, hogy mennyire durva dolgokat kellett megcsinálni egy -két embernek!

Írjatok, hogy mit tudtok erről, mi volt a feladatotok ?

köszi.:)


2011. júl. 21. 00:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez valo igaz. Volt, aki levetkozott (feladat resze volt), de erre vallalkoznak emberek...kollektive nem fognak mindenkit vetkoztetni.
2011. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
linket tudsz adni arról a kérdésről?
2011. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez a jó a gólyatáborokban. Amúgy meg semmi sem kötelező.
2011. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, a barátnőm tavaly otthagyta a 3. napon, pedig szokott bulizni járni.
2011. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Persze itt vannak, ezeket olvasgattam. A többségük azt írta, hogy vetkőzőzni kellett, de volt ennél durvább is.... :S

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..



írjatok még! saját tapasztalatokat is légyszíves!

2011. júl. 21. 00:43
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt semmi sem kötelező, másrészt hamar ráéreznek ki az aki kis nógatásra belemegy a dolgokba és lehet röhögni rajta.


Nálunk is volt meztelenre vetkőzéstől kezdve a szöcske evésig minden.

Ami nem tetszett, nem csináltam (a szöcskét még esetleg megkóstoltam volna :D:D) és tadaamm itt vagyok, se kirekesztve nem voltam, se prüd p.ának nem tartottak, sőt. :)


A legtöbb feladat nem ilyen volt, hanem viccesen szivatós és azokat mind meg is csináltam szó nélkül... igaziból csak a meztelenre vetkőzősökből és "idd magad halálra" típusúakból maradtam ki... és szerintem jobban jártam :)



De volt olyan csaj, aki második nap fogta magát és hazament, mert nem bírta a körülményeket (sátrazás) :D.


Gyanítom ő is megtalálta később a saját társaságát és mára boldog, diplomás ember. :)

2011. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

református egyetemre jártam, ezáltal a gólyatábori feladatok is elég konszolidáltak voltak.


leginkább az iváson volt a hangsúly, de volt olyan feladat is, hogy egy fiút lánynak kellett öltöztetni.


szabadidejében meg mindenki dugott mindenkivel, de az nem volt kötelező :)

2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gusztustalan az egész.Nem kötelező, ne menj.
2011. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk főleg ivós feladatok voltak, a vetkőzés nem votl igazán jellemző, talán mindennap volt 1-2 szexuálius tartalmú feladat, de azok jelentkeztek rá, akik amúgy is ilyen magamutogatóak voltak végig.

Nekem nagyon pozitív élmény volt a gólyatábor, sokkal jobb volt már előre megismerni a csoporttársakat, akik nem voltak a táborban sokkal nehezebben illeszkedtek be és csomó információról nem is tudtak, én ajánlom hogy menj el aztán ha valamelyik feladat megtetszik jelentkezz rá, biztos lesz olyan ami nem durva :)

bármikor elmennék újra!

2011. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%
13:29 ne legyél már ennyire begyöpösödve
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!