Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatnám meg a locsolk...

Hogyan úszhatnám meg a locsolkodást?

Figyelt kérdés
Utálom az egészet.Itthon ülünk és arra várunk hogy méltóztatnak eljönni a rokonok,ismerősök aztán meg zsebelik be a lóvét.Én idén szeretnék ebből kimaradni.Egyébként is rengeteg dolgom lesz a szünetbe.Sokat kell tanulnom stb.Hogyan úszhatnám meg ezt az egészet?Az a baj hogy anya kötelez rá.Semmi kedvem erre pazarolni a délelöttöt.
2009. ápr. 2. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kislány koromban elbújtam a szekrénybe, én is utáltam :)) Most se szeretem, ezért húsvétkor mindig kirándulni megyünk, bár engem már senki nem kötelez arra, hogy itthon üljek. Mondd meg Anyukádnak, hogy nem bírod a locsolkodást, és menj el a barátnőiddel sétálni, fagyizni.
2009. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Sztem pofátlanság elmenekülni a locsolók elől. márcsak azért is mert jó kedvvel mennek hozzátok.

kibírod azt a pár percet igazán esetleg órát ha beszélgetni leültök még.

sokkal nehezebb a srácok dolga mivel ők még tanuljanak verset is. bár én nem mondok már.

2009. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Miért utálnak a nők olyankor otthon lenni? Amúgy is ülnének a tv előtt... A nőnap, anyák napja az jöhet, de amikor adni kell valamit, az már gáz? :P
2009. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van, a fiúk se szeretik....
2009. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel jóelőre a kedves locsolókat, és kérd meg őket, hogy anyukádat idén szódásüvegből locsolják meg, bőségesen.

Jövőre és utána már együtt fogtok elbujdokolni a locsolók elől!

Ha sajnálod tőlük a manit, készíts "köszi a locsolást" kártyákat, és mivel SK csináltad, többet ér, mint a pénz!

2009. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél otthon! utazz el haverokhoz, barátnőhöz, vagy egyszerűen menjetek el kirándulni...
2009. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
A 09:15-ösnek baromi igaza van. Bezzeg, ha egy évben 12x lenne nőnap, 5x Valatin nap, az nem lenne probléma mi???
2010. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

09:15

Teljesen igazad van! bakker végre vki kimondta helyettem!

2010. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!