Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatnám meg a tesiórá...

Hogyan úszhatnám meg a tesiórákat?

Figyelt kérdés

mit csináljak,hogy ne keljen?

Egyébként szeretek mozogni, de ott egyszerűen semmi nem megy, mindig bénázok..


2011. máj. 9. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne bénázz , így megúszod.
2011. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
légy valahol igazolt sportoló
2011. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

törd el a kezed , vagy a lábad, és akkor egy darabig nem kell .bár akkor ugrott a többi jó programod is.-.-

vagy még kérhetsz valamilyen orvosi igazolást.pl.ezért meg ezért fel vagy mentve tesiből.asszem van ilyen is.

2011. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, ha olyan sportra jársz ahol heti 5 edzés van, akkor kérhetsz felmentést az iskolai tesiről.
2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Minek akarod megúszni? Gondolj bele, hogy milyen jó buli az osztálytársaiddal hülyülni, ráadásul ha szereted a mozgást, akkor fogd föl így! Én is mindig utáltam, mert szintén bénalina vagyok, de próbáld meg élvezni, és akkor hip-hop elrepül az a pár év! Később hiányolni fogod ezt a fajta kollektív, rendszeres mozgást!
2011. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sZ@rj bele a tesitanár táskájába.
2011. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:

és ki nem sz@rja le h bénázol?ha kiröhögnek vágj orrba valakit(lehetőleg azt aki a legjobban röhög).ha le is nyomnak legalább látják h nem érdemes veled kekeckedni.meg néha nemárt egy kis adrenalin.

OFF

hol élnek a mai fiatalok,mikor én gyerek voltam mindig volt 2-3 véres srác a tanári elött.puhányok...

2011. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyakorold ki otthon azokat a gyakorlatokat amik nem mennek.

Emlékszem 5.-6.os koromban nagyon idegesített,hogy nem megy a futás tesi órán.De nem belázadtam,hanem elkezdtem kocogni magamtól suli után,meg esténként.Aztán meg jól ment,ennyi.

2011. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!