Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy iszonyatosan...

Miért van az hogy iszonyatosan utáom a tesiórákat de pl egy Rubint Réka vagy Béres Alexandra edzést örömmel végigcsinálok? Miért nem olyanok a tesi órák is?

Figyelt kérdés
Miért csinálunk felülést mikor a hasprés sokkal egészségesebb? Miért nem adnak több instrukciót a tanárok a gyakorlatok helyes elvégzéséhez?
2008. aug. 22. 16:20
 1/7 anonim válasza:
95%

Miért nem adnak több instrukciót a tanárok a gyakorlatok helyes elvégzéséhez? sokan vagytok, vagy tesz magasról a tesi órára a tanár.


"iszonyatosan utáom a tesiórákat" ez azért lehet mert mindenki utálja és ugy érzed hogy neked is utálni kell.


Miért csinálunk felülést mikor a hasprés sokkal egészségesebb? csinálj hasprést és ha a tanár rádszól, akkor neki mondjad hogy egészségesebb,vagy pedig magyarrázzal el neked miért kell a felülést csinálni.

2008. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is mindig utáltam a tesiórákat. Talán azért mert kötelező. Így voltam a kötelező olvasmányokkal is... Rühelltem mind. Pedig imádok olvasni :) Amúgy szerintem ezek az edzésprogramok azért is ösztönzőek, mert úgy érzed az csak neked szól :)
2008. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
velem is pont ugyanez a helyzet. a tesiórákat én sem szeretem, és nem azért mert a többiek nem szeretik, mindenki szereti csak én nem. és igen azért nem mert kötelező. Én is sokkal jobban szeretek otthon tornázni egy kazira. És ha a tesit megnézed : pl gimiben minden évben ugyanaz a feladat: év elején év végén felmérések. nem lehetsz mindenben a legjobb, én pl felülésre mindig ötöst kapok, futásra meg karót. ez van,és futni én sem szeretek mert nem megy és emrt kötelező. én is szívesebben csinálnék vmi mást. de ez van. :)
2008. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
próbáld a tanárt elképzelni Béres Alexandrának, az ozstálytársakat meg a körülötte tornázóknak, ahogy a TV ben is van:) Amúgy meg egyenes háttal kell csinálni a felűlést és mindj nincs baj:)- jaaah h az nehezebb... hát van ez így
2008. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%

Nah senki se szereti a tesit?:O

(:!!ÉN IMÁDOM!!:)

A kedvenc tantárgyam, 9.elején utáltam,2es voltam,aztán évvégén nagyon igyekeztem, és 4es lettem, 10be elérem az 5öst. 16éves csaj vok.

2008. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%

én az előző fanatikus tesi rajongó vok:D

CSak közbe eszembe jutott h lehet azért nem szerted a tesi órákat,mert h pl nagy a melled..és feszélyezve érzed magad a többi közt, viszont otthon nincsennek többiek, csak te..

Most ez ugy jutott eszembe h én miután eltörtem a lábam 4.be és egész 5.be felvoltam mentve,utána 6.ba már elég kifejlett voltam,és a többiek gúnyoltak a mellem miatt,mostanra már ugy lefogytam h ez esélytelen..:) És azota imádom a tesit, és 1jo tipp a futáshoz, gondold azt h a buszt kergeted, én ugy szoktam;)

2008. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én imádok olvasni, a kötelezőket viszont utálom ( el se olvastam egy jó párat...)

lehet, hogy hasonló a dolog.

2010. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!