Ezt most minek vegyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam (most hívjuk Józsinak :D) akivel valamennyire jóba vagyunk. Amikor suli volt sokszor "megvédett" olyan mintha a bátyám lenne akivel nem tökéletes a kapcsolatunk. Volt egy srác aki nagyon rám volt kattanva és ott volt a suli előtt. Én nem mentem ki mert nem akartam vele találkozni úgyhogy a terembe maradtam pár fiú osztálytársammal. Közbe jött be Józsi a terembe és kérdezte h miért vagyok ott, elmondtam neki az egész történetet, erre ideges lett és megkérdezte tőlem h, megverjük? Mondtam h aha :D kimentem vagy 7-8 fiú osztálytársammal ő meg csak nézett, Józsi odament hozzá (amúgy is vállas és olyan mély hangja van amilyen másnak 30 évesen se :D) és jól kiosztotta. A srác azóta rám se néz :D. A lány osztálytársaimmal elég sokat veszekedtünk és ugye Józsi is tudta, szépen odament hozzájuk és megmondta nekik h le lehet rólam szállni. Valamelyik nap kiírtam facebookra (nemvagyok kocka mielőtt szólnátok h énis ezzel jövök) egy szöveget arról h hogy unom h valakinek mindig baja van velem meg ilyenek. Azt írta alá hogy "ki volt az?!!!:@:@" írtam hogy senki, "akkor oksi :D". Nem szerelmes, amúgy is akkor máshogy viselkedne. Miért ilyen velem?

14/L


2011. júl. 7. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelmen kívül van a világon szeretet is, meg barátság - csak manapság ezeket nem divat gyakorolni :)

24/N

2011. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia


szerintem vonzódás vagy szerelem. Felhúzta magát mert tetszel valakinek:D tizenévesen az érzelmeket még nem nagyon lehet kifejezni (főleg a fiúknak) lányoknak ez könnyebben megy... 14 évesen esetleg komoly barátod lesz, míg a 14 éves fiúknak 10ből talán 2 nek éli túl a 2 hetet a kapcsolata.. szerintem több mint barátság, mindenképp

2011. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes :-) Neked tetszik ez a fiú?? :-) Mert ha igen, akkor szerintem ebből még lehet egy jó kapcsolat
2011. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bromkrezol ***** válasza:
inkább nem írom meg, mit gondolok, mert nem szeretném, hogy a "Józsi" e-miatt pofán vágjon...
2011. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!