Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Barátnőmmel 3...

Fiúk, lányok! Barátnőmmel 3 hónapja járunk, és a szülinapja van.3500 Ft értékben láttam egy ékszerszettet, meg vegyem vagy ne vegyem? Sok a 3 hónaphoz vagy kevés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem sok.
2010. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, most számoltam ki 3 hónap, 28 nap, bocsi, majdnem 4 hónap.
2010. aug. 31. 12:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mennyiért vegyek neki? Hány FTért?
2010. aug. 31. 12:19
 4/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Az ajándékozást nem forintban mérik...
2010. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Uhhh.... ha 1 éve lennétek együtt, akkor 10ezer ft értékben vásárolnál, a 25. évfordulótokon pedig 2 millióért???? Ez nem kamatozó befektetés...

Az ajándékozásra szánt összeg nem függ a együtt töltött időtől...szerintem.

Az attól függ, hogy éppen mennyi pénzed van, milyen a kapcsolatotok stb. Ha úgy érzed, hogy a lány örülne neki, és te is tiszta szívedből adod, akkor vedd meg.

2010. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

azt veszel neki, amit jónak vélsz, hozzá méltónak.

és valóban nem az árától függ az ajándék.

Lényeg hogy gondolsz rá

2010. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még!
2010. aug. 31. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Saját pénzből veszed? A lány is van olyan anyagi körülmények között, hogy ilyen értékben tud majd venni Neked? Úgy értem nem lesz ciki ha Ő esetleg nem tud ennyiért venni? Amúgy szerintem nyugodtan megveheted.
2010. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De azzal is foglalkozz, hogy ne vegyél annyira drágát, amit a lány nem engedhetne meg magának, amikor téged ajándékoz. Én tuti hülyén érezném magam, ha barátom beállítana vmi tök értékessel és én aztán nem tudnék hasonló kategóriába venni valamit neki.

Igen, tudom hogy, nem értékben mérik, de utálnék látványosan csóróbb lenni. L/19

2010. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úúú az ott egy elég csúf vesszőhiba :D bocsi, rossz helyre került. a hogy elé akartam
2010. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!