Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jóban vagy a szomszédoddal?

Jóban vagy a szomszédoddal?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért,ha nem miért?
2009. márc. 28. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok jóba az 1ik szomszéddal.

mert szemét sz@rházi kommunista.

ami többeket nagyon idegesít. köztük engem is.

2009. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Többségükkel együtt nőttem fel, de már annyira szétválasztotta útjainkat az élet, hogy nagyon ritkán találkozunk, így évente jó, ha egyszer-kétszer beszélünk. Van 1 szomszéd család, akivel pedig nem beszélek. Ők nem is köszöntek sosem vissza, így már én sem fárasztom ezzel magam. Egyik szomszédommal sincs nagyon közeli kapcsolatom. Bárcsak lehetne, de örül az ember, ha a saját családjára tudja a kevés szabadidejét fordítani.
2009. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Távolságtartó, köszönőviszony jellemző, nekem ez így jó. Tudom, hogy az egyik néni a hátam mögött dumál rólam a stílusom, kinézetem miatt - párszor segítettem neki felhozni a szatyrait, hogy jól összezavarjam. :P:D

A közvetlen szomszédunkat, Ica nénit kedvelem, vele szoktunk néha beszélgetni, nagyon aranyos, és neki is van macskája, mint nekem. :) Ballagásomkor, diplomaosztómkor átkopogtam neki egy szelet tortával, és neki is vannak hasonló kedves megnyilvánulásai.

2009. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel jóban vagyunk, összejárunk. Nagyon jó közösség, és nagyon jó érzés, hogy megbízható emberek laknak a környékünkön, megnyugató.
2009. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alsóval nem, mert egy idióta.

a többivel köszönőviszonyban vagyunk, amúgy meg kölcsönösen leszarjuk egymást.

2009. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon kedves idős néni. Jó vele beszélgetni, mert sok tapasztalata van az életről, és emellett nagyszerű a humora is. :)

Az alsó szomszédokkal igazából csak köszönőviszonyban vagyok, valamiért velük nem alakult ki közelebbi kapcsolat.

2009. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik oldalon nincs szomszéd (1 hónapban max 1x ha itt van), a másik oldalon minimum másfélszer annyi idősek mint én, a kertszomszédot már láttam, de nem ismerném meg, a szembe szomszédnak minden reggel intek amikor megyek dolgozni. Szóval nem, mert nem az én korosztályom egyik sem, így nem nagyon érdekelnek.
2009. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2009. márc. 29. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Jóban vagyunk velük, eddig nem toltak ki még velünk, bár azt nem nagyon szeretjük amikor hajnalig tart náluk egy-egy buli mert nagyon hangosak olyankor, amúgy nincs velük gond mert barátságosak és segítőkészek. 15 éve laknak a mellettünk lévő házban.

A másik oldalon levő házban egy öregasszony lakott aki kétszínű volt meg lopós, volt hogy lopott ezt-azt a kertünkből. Apám nagyon utálta, volt hogy rendesen beszólt neki, igazából a családból mindenki utálta. Az öregasszony elköltözött és meghalt, azóta üres a ház, a gyerekei arra várnak hogy összedűljön.

A nem közvetlen szomszédokkal csak köszönőviszonyban vagyunk, egy van köztük aki a Mamámnak nagyon jó barátnője.

2010. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!