Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lennétek jóban olyan személlye...

Lennétek jóban olyan személlyel akivel szinte teljesen mások a nézeteitek? Vagy egyáltalán kialakulhat ebből komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak néhány dugásról van szó, akkor áthidalható, de hosszútávon kijönnek a különbségek.

Ha együtt maradnak akkor valakinek idomulnia kell.

2010. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attólfügg miben. ha midnenben, akkor nem. ha csak bizonyos témákban, akkor igen. nekem volt rasszista spanom, holott én mélyen elítélem a rasszizmust, de jól kijöttünk ha nem hoztuk fel ezt a témát.
2010. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legeslegjobb barátnőmet akkor ismertem meg, amikor még mindketten eléggé szélsőséges nézeteket vallottunk, csak éppen két külön irányban :D Oké, akkor még tinik voltunk, de a mai napig ő a legjobb barátnőm, és sok dologról más a véleményünk. Ő kissé kozervatív, főleg család terén, én meg inkább modernebb vagyok. Nálunk ez nem probléma, nem próbáljuk egymást meggyőzni, elfogadjuk a másik véleményét.
2010. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha kellőképpen intelligens az illető és képes kezelni a helyzetet. Volt olyan ismerősöm, akivel rendeszeresen vitatkoztunk, a szó pozitív értelmében, és mindketten nagyon élveztük. De sajnos az emberek többsége nem érvel, csak leszólja a másikat, ha másképp gondolkozik, ezért kicsi az esély arra, hogy két olyan ember találkozik, akik pozitívan élik meg ezt a helyzetet.
2010. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet, inkább ezt ne hozd fel. Ha mindenben akkor gáz van. Én speckó kőkemény nacionalista vagyok, mégis vannak komcsi barátaim. Nem bírom a cigók többségét se, főleg a fiatal koromban történtek miatt, mégis vannak olyanok akikkel kijövök. Amiben nem értek valakivel egyet, azt inkább nem hozom fel. Meggyőzni nem lehet, veszekedni meg felesleges.
2010. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!