Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne csúfoljana...

Mit tegyek, hogy ne csúfoljanak a suliban?

Figyelt kérdés

10 éves fiú vagyok, 4.osztályos és az osztályban folyton csúfolnak hogy dagadt disznó ( tényleg van rajtam egy kicsi felesleg:( ) de akkor se kéne ilyeneket mondani. Néhány osztálytársam mellettem van de sokak nem.

Segítsetek :(

Köszi :)


2009. márc. 23. 15:21
 1/7 anonim válasza:
96%
Csak azt tudom írni neked amit egy előtted kérdezőnek,hogy NE HAGYD MAGAD!!!Ha látják,hogy sebezhető vagy akkor persze,h csúfolnak!A leggyengébbet szekálják mindig,mert attól nem kell félniük.A lényeg,hogy ne vedd magadra,ettől a gyerekes csúfolódástól ne legyenek később komplexusaid!A serdülő korral a tested változni kezd majd,ami a legtöbb embernél fogyást is eredményez!Szóval ne vedd magadra ezeket a bántó szavakat és próbáld meg magad megvédeni!!Állj a sarkadra,ha látják,hogy már nem félsz tőlük idővel abba hagyják,sőt talán tisztelni is fognak!:) ZsuZsó
2009. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az elöttem szolóhoz , mindig a legsebezheőbbet piszkálják.

Nem nagyon írtad , hogy mennyire vannak barátaid a suliból , mert sztem a legfontosabb ilyenkor , hogy legyenek, nem szabad visszahuzódonak lenni főleg ebben a korban.

Én csak azt tudom tanácsolni , hogy kezdj vmi olyanba amibe tekintélyt tudsz nyerni pl A súly nem mindig hátrány ! kezdj el mondjuk olyan sportba ahol ezt ki tudod használni (birkozás stbstb ), vagy ha nem szeretesz sportolni akkor ott van még egy csomó alternativa pl sakk ,színjátszás stb.

2009. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mint ahogy a többiek is megmondták, mindig a leggyengébbet piszkálják. De nyugi, idővel abba fogják hagyni! Szerintem meg se halljad ezeket a bántásokat,oda se figyelj rájuk. Csak azért csinálják, mert láttják, hogy ez Téged bánt, esetleg felhúzod magadat rajta és ezt viccesnek találják.


Azt írtad, néhányan veled vannak, kiállnak melléd. Ezekbe a barátságokba fektess minnél több energiát, és tedd össze a kezedet, hogy vannak ők Neked. Mit számít, hogy vannak olyan emberek akik csúfolnak, ha vannak barátaid! Sosem lesz olyan, hogy mindenki fog kedvelni, a lényeg az, hogy legyen olyankok akik Veled vannak.


Remélem segítettem!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a 3otok válaszát, mindegyiket felpontoztam, számomra mind hasznos volt.


Köszönöm!

2009. márc. 24. 07:17
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szia, a többiek nagyon jókat írtak, én annyit tennék még hozzá, hogy ha ismersz olyan gyereket az osztályodból vagy az iskolából, akit szintén csúfolnak valamiért, fogjatok össze! Együtt erősebbek vagytok! ;)
2009. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia Kissrác!!!!

Együttérzek Veled, én is dundi voltam, és engem még a tanárok is csúfoltak.

Azt tudom Neked tanácsolni, hogy ne foglalkozz velük...ha legközelebb beszólogatnak, tegyél úgy, mintha meg sem hallanád. Előbb-utóbb leállnak.

Ha azt látják, hogy Te ideges leszel a csúfolástól, még jobban fogják csinálni.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy nemsokára szépen megnő a magasságod, akkor magától el fog tűnni az a néhány kiló felesleg Rólad :))

Akkor már nem piszkálni fognak, hanem epedezni fognak utánad a lányok :D

Fel a fejjel Öcsi :)


24/L

2010. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hu de jo neked már 14-vagy én még csak 10 :D
2013. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!