Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan dörgöljem az orruk...

Hogyan dörgöljem az orruk alá, hogy jobb vagyok mint ők?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés hülyén hangzik. 19 éves srác vagyok, gimibe jártam. Arról van szó hogy 4 évig elvoltam, de úgy igazán nem találtam a helyemet az osztályban. Igazából egy jó dolog volt hogy találam magamnak 1 igazi barátot. Nem voltam kirekesztett vagy ilyesmi, volt egy csomó haverom de igaz barátom, aki tényleg barát és úgy is viselkedik csak egy volt. A haverokkal elvoltam, igaz hogy nem volt sok. Az osztálytársaim nagyobb részét ki nem állhattam mert aljas, kétszinű, képmutató emberek voltak. A srácok lekezelőek voltak, azt hitték jobbak nállam, a csajok nagy része meg ilyen bunkó pi*csa volt, és sokkalta inkább a népszerűség meg a pénz számított nekik. Most érettségi után, szeretném a sok szemétláda orra alá dörgölni, hogy én is vagyok valaki és jobb vagyok nálluk! Sajnos elég sokéig hittem nekik, és nem bíztam magamban, nem tartottam magam sokra. De az a barátom lelket öntött belém, azt mondta ez már nem mehet így tovább. Elkezdtem edzeni (ő már régóta testépítéssel foglalkozik) és készülni az érettségire az ő segítségével. Azóta olyan vagyok mintha kicseréltek volna. Visszatért belém valami. Már csak azt nem értem annak idején miért voltam ilyen elnéző a szemét alakokkal. Szeretném memutatni nekik hogy mennyivel jobb vagyok nálluk és százszor jobb ember vagyok tőlük! Szerintetek hogy tegyem? Van valami ötletetek? Volt már valaki hasonló helyzetben??
2011. jún. 16. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kezdetnek tanulj meg helyesen írni, az sokat segít, mert ez így elég vicces. A nálam és egyéb alakjai egy l-el írandóak!

Amúgy ne foglalkozz velük. Ha cseszteted őket az piti dolog, ne viselkedj úgy mint ők. Vedd semmibe őket, és kész.

2011. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a legjobb módszer ami nekem is segített meg sok emberenek a "leszarás". ha leszarod őket csak magaddal foglalkozol magadat építed, testileg, lelkileg, stílusilag akkor lesznek követőid, akiknek bejön az a stílus, és népszerű leszel, akiknek nem leszel az azoknak csak irígységből nem leszel az... kezdetnek pl a helyesírásodon változtass: a nálluk helyesen: náluk ;) ha jobb akarsz lenni mint ők ne nekik akarj megfelelni hanem magadnak, és válassz egy nagy példaképet, és inkább annak a példaképnek akarj megfelelni. valószínűleg ők is azért viselkednek veled lekezelően mert látják hogy nem azt az utat járod mint ők,nem azok a céljaid ezért nem vesznek téged egyenrangúnak, ha nagyobbak lesznek a céljaid és el is éred azokat akkor majd felnéznek rád
2013. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!