Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan dörgöljem az orruk...

Hogyan dörgöljem az orruk alá, hogy jobb vagyok mint ők?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés hülyén hangzik. 19 éves srác vagyok, gimibe jártam. Arról van szó hogy 4 évig elvoltam, de úgy igazán nem találtam a helyemet az osztályban. Igazából egy jó dolog volt hogy találam magamnak 1 igazi barátot. Nem voltam kirekesztett vagy ilyesmi, volt egy csomó haverom de igaz barátom, aki tényleg barát és úgy is viselkedik csak egy volt. A haverokkal elvoltam, igaz hogy nem volt sok. Az osztálytársaim nagyobb részét ki nem állhattam mert aljas, kétszinű, képmutató emberek voltak. A srácok lekezelőek voltak, azt hitték jobbak nállam, a csajok nagy része meg ilyen bunkó pi*csa volt, és sokkalta inkább a népszerűség meg a pénz számított nekik. Most érettségi után, szeretném a sok szemétláda orra alá dörgölni, hogy én is vagyok valaki és jobb vagyok nálluk! Sajnos elég sokéig hittem nekik, és nem bíztam magamban, nem tartottam magam sokra. De az a barátom lelket öntött belém, azt mondta ez már nem mehet így tovább. Elkezdtem edzeni (ő már régóta testépítéssel foglalkozik) és készülni az érettségire az ő segítségével. Azóta olyan vagyok mintha kicseréltek volna. Visszatért belém valami. Már csak azt nem értem annak idején miért voltam ilyen elnéző a szemét alakokkal. Szeretném memutatni nekik hogy mennyivel jobb vagyok nálluk és százszor jobb ember vagyok tőlük! Szerintetek hogy tegyem? Van valami ötletetek? Volt már valaki hasonló helyzetben??
2011. jún. 16. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elég lesz, ha te küzdesz, ők pedig látják, hogy egyre sikeresebb vagy náluk. A direkt orruk alá dörgölés inkább szánalmas, attól pont, hogy nem leszel jobb náluk, hanem olyanok, mint ők.
2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Ha valóban jobb lennél, akkor fel sem merülne ilyesmi a fejedben. És egyébként sem lenne szükség az orruk alá dörgölni, mert észrevennék maguktól.

Gyúrj még egy kicsit ezen a témán...

2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt egy csomó haverom- haverokkal elvoltam igaz nem volt sok. Most veszem észre hülyén fogalmaztam, suliban és koliban volt egy csomó haverom, az osztályban a haverokkal elvoltam igaz nem volt sok haverom az osztályban.Így akartam fogalmazni. 35en voltunk az osztályba, 6en megyünk tovább tanulni, a többiek egy része marad technikusi képzésen a gimibe (mert 1 éves és jővőre újra próbálkoznak a felvételikkel) a másik része nem megy tovább tanulni, mert van olyan akit majd eltart a 30 éves palija (baszója) vagy az anyjáék nyakán fog élni. Én a 6 ember között vagyok és büszke vagyok rá, hogy az akit semmibe néztek, és folyton lekezeltek, most mégis megy tovább tanulni, és sikerült a felvételije ellenben a sok szemétládával. És büszke vagyok arra is hoyg 4 év alatt sosem voltam képmutató vagy kétszinű. Az egyetlen baj hogy mivel hittem a szavaiknak, így beletörődtem abba amit róllam mondtak, és elviseltem a róllam alakotott képüket,sőt teljesne magamra vettem ezt a képet és elfelejtettem milyen ember is vagyok valójában és igenes sokat érek.
2011. jún. 16. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen egyetértek az első hozzászólóval, Te legyél különb és büszke! Hidd el, mindennek eljön az ideje, akkor is, ha Te nem fogsz arról tudni, hogy ők megtudták...


Az a lényeg, hogy hiszel magadban, és elindultál a változás útján! Gratula!

2011. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igaz, talán hülye szöveg az hogy hogyan dörgöljem az orruk alá, nem is ezt szeretném, hanem azt hogy rájöjjenek hogy hozzájuk képest ki vagyok. Jobb címet nem tudtam kitalálni, de erre sokan felfigyelnek, igazából ott vannak a kérdések az utolsó sorokban : ,,Szeretném memutatni nekik hogy mennyivel jobb vagyok nálluk és százszor jobb ember vagyok tőlük! Szerintetek hogy tegyem? Van valami ötletetek? Volt már valaki hasonló helyzetben??"
2011. jún. 16. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, hogy valóban jobb ember legyél, és ha máskor nem, majd az osztálytalálkozón, amikor mindenki meséli, mit csinál, elmondod, mit csinálsz. Ha tényleg jobb vagy, akkor ők csak pillázni fognak.
2011. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Semmi ertelme sem lenne azt bizonygatnod, hogy jobb vagy naluk. Tobb okbol. Egy embert a tettei alapjan itelnek meg, a masik meg az, hogy eleg izzadtsag szagu, ha az embernek bizonygatnia kell masnak, hogy o jobb naluk. Ez kisebbsegi komplexus, amit ezzel a majd en megmutatom nekik magatartassal akarsz kompenzalni. Aki szeret, ezutan is fog, aki meg eddig nem szeretett, nem fog ettol megszeretni.


Leirnam neked az en tortenetemet. Nagyon befele fordulo gyerek voltam, meg 1 igaz baratom sem volt egyetemig. Az osztaly elegge kirekesztett, aztan az osztalytalalkozokon mindig en vagyok a kozeppontban. En, aki anno mindig periferian voltam. Mindenki velem akar beszelni, azok is, akik regen leneztek. Felnottek es belattak, hogy nem vagyok en furcsa, csak akkor tul erett voltam, nem tudtam a korosztalyomba beilleszkedni. A tetteim az evek soran engem igazoltak. En, a legfelenkebb, legvisszahuzodobb, magamnak valo ember ertem el a legtobbet es ezert tisztelnek. Nem dorgolom senki orra ala, hogy jobb vagyok naluk, mert nem vagyok jobb, csak en is erek annyit, mint ok es ezt ok is tisztan latjak mara. Teged sem a flegmasag fog kiemelni a tomegbol, hanem a tettek. Ha a munkaban, csaladi eletben kiemelkedot alkotsz masokhoz kepest, el fognak ismerni. Utolag teljesen felesleges ezen ragodnod, a regi serelmeidet elovenned, mert csak magadnak artasz.

2011. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%

:D:D:D mintha az én gondolataim hallanám 1-2 évvel ezelött.

Külömbség csak annyi volt, hogy én tudtam, hogy hülyeség és nem szavakból kell építkezni, hanem tettekből.

Én is eljártam gyúrni(betegen,vékonyan,pattanásossan:D) mindenki csak kinvetett kömény 60 kilómmal, és teljessen komolytalan életfelfogásommal..aztán közben eltelt egy év 25kg val és rengeted ambicióval csak hallom vissza a pletykákat, hogy folyton rólam beszélnek, és példakép vagyok...az utcán úgy néznek rám ,hogy jajj mikor köszön..

Aztán a szájuk folyton a sziára áll..gondolom tudod milyen.

Nem szólsz hozzá és szi-szi szi....és várja, hogy te köszönj:D DE EZEK NAGYON NAGY ÁLDOZATTAL JÁRNAK!

és hiába lesz ez nem leszel boldog:/ tehát inkább csak azon járjon az eszed, hogy magad fejlesszed..de ne érts férre nyugodtan elküldheted őket a pi*ba. Lehet hatásos is lesz de nem annyira szerintem mint, ha a tetteiddel mutatnál fel valamit.

2011. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Általános iskolában, gimiben, egyetemen, meg utána egy-egy igaz barátom volt. Az utolsó a legigazibb. Örülni kell, ha egy van. Nem szabad adni a kortárscsoportra. Rengeteget szenvedtem, és szenvedek ma is. Nem lettem az emberi kapcsolatok bajnoka. Publikálok, tanítok az egyetemen, talán megérte...
2011. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az jó, hogy gyúrsz. én is csináltam. fogom megint. kell a sport, a mozgás, az egészséges élet...
2011. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!