Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki minden ok nélkül lepontozza a másikat?

Figyelt kérdés

Ez annyira dühít, hogy normális stílusban válaszolok egy kérdésre, és le vagyok pontozva.

És pl. az volt a kérdés, hogy melyik nevek nem tetszenek. Csak leírtam kulturáltan, hogy az amerikairól magyarosítottak, meg a túlzottan külfödiek, és a túlzottan magyarkodók, és egyből le lettem pontozva.

Kérdem én, hogy ezzel kit bántottam meg? Miért nem volt hasznos?

Másokat is láttam,hogy csak puszta véleménykülönbség miatt lepontozza, pedig a kérdésre válaszolt, ráadásul normálisan.

Ti is tapasztaltatok már ilyet?


2011. máj. 22. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán minek vannak ezek a pontok?


Tök kreténség, ahogy az oldal anonimitása is.

2011. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
sztem lepontozásnál nem a másik véleménye az ami zavarja a lepontozót hanem egy bnko praszt. miért is? mert ha engem lepontoznak soha nem kapok indokot h mit rontottam el.
2011. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a pontozósdit be lehetne szüntetni.Semmi reális képe nincs annak,hogy aki több%-os az 'okosabb'...
2011. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igen, engem is az indoklás hiánya zavar. De szerintem nincs is ok. Mert csak.


Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 22. 19:04
 15/20 A kérdező kommentje:

Na, most lesz indoklás.

Bocsánatot kérek a 18:59-es válaszolótól, a zöldre akartam nyomni, de véletlenül a félig-meddig hasznosra nyomtam.

Tényleg sajnálom! Be van gipszelve a kezem, nem tudom olyan jól irányítani a touchpad-et.

2011. máj. 22. 19:07
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha kerdest lehetne pontozni, erre most nyomnam is a piros gombot. Hogy miert? Mert szerintem kicsinyes dolog, ahogy a pontozassal foglalkozol. Ervelsz, hogy lehet mas a velemenyed, de igenis joga van masnak lepontozni, ha a te velemenyed nem tetszik neki. Az sincs kobe vesbe, hogy mikor kell lepontozni, igy ahhoz is joga van barkinek, hogy azt pontozza le, amivel nem ert egyet. Te meg ezzel foglalkozol, holott az egvilagon semmi jelentese ezeknek a szazalekoknak. Egyebkent tapasztalatbol mondom, akinek ez 80% folott vanazok szinte sosem adnak hasznos valaszt, csak kozhelyeket puffogtatnak, olyanokat, amelyekkel mindenki egyetert.
2011. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hanem ha a kérdésre megfelelő választ ad az ember, többen akkor is lenyomják...

Egyébként meg szerintem nem mindegyik 80% fölötti ilyen...

2011. máj. 22. 19:51
 18/20 anonim ***** válasza:

"ha a kérdésre megfelelő választ ad az ember, többen akkor is lenyomják... "


Maradjunk annyiban, hogy ha a kérdésre SZERINTED megfelelő választ adsz... :)


Szerintem a te kérdésedre a megfelelő válasz az, hogy ki a f@szt érdekel? :)

Ja, és utána kell írni, hogy remélem, tudtam segíteni. :))

2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Miért, a mi a véleményed kérdésre, nem lehet nem megfelelőt adni :P

Azonkívül vannak dolgok, amikben akármilyen hihetetlen olyan jártas vagyok, hogy igenis megfelelő. Amihez nem tudok hozzászólni, mert tudom,hogy nem megy, azt nem is erőltetem.

2011. máj. 22. 20:22
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyugi. Idegesítő, ha valaki nyomogatja a piros kezet bár nem tudja megmagyarázni, miért.

De az egyik kedves válaszolónak üzennék valamit. 88%-os vagyok, elmondom a véleményem, nem szeretek közhelyeket ismételgetni és igyekszem a kérdésekre válaszolni. Akkor most a százalékom miatt nem vagyok szavahihető?

Mgpróbálok megint a kérdésre válaszolni. Sokan vannak, akik imádják, ha beleköthetnek valakibe, nekik semmi sem elég jó, és nehogy már egyszer segíteni próbáljunk, mindig meg kell találni az apróságokat és a mondatokba bele kell látni minden baromságot, hogy mi a baj a kérdéssel vagy a kérdezővel. És ez "segítség", hogy ők aztán különböznek mindenkitől, és hú, de megmondják a tutit.

Fallen.Angel voltam.

2011. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!