Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák! Kinek okoz...

Kedves anyukák! Kinek okoz örömöt, hogy a másikat lepontozza ha nem ért vele egyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Annak okoz örömet,aki bunkó.

Amúgy mi értelme van a pontozgatásoknak?

Volt már pár kérdésem,ahová idióták "néztek be" de egyszer sem jutott az eszembe,hogy jól lepontozom. Ha illetlen írt,akkor a moderátornak jeleztem.


Üdv: Becsületes Maca.

2011. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehet, engem inkább pontozzatok le. A pontokat nem gyűjtöm, az idióta megjegyzésekkel ellentétben.
2011. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A toplista és a százalékok egy nagy marhaság...

Mi értelme van, nem tudom. Pláne, hogy itt néhány kérdés átmegy személyes vitába, fórum jelleggel, na meg a vélemény és SAJÁT TAPASZTALAT különbségek egyeseknek nem ismertek. Így simán le fel pontozgatások vonnak.

Tipikus kérdés erre a nektek mi vált be... ha nekem nem a BIO kölesgolyó de a natúr házi sajtos tallér, akkor ez már nem jó...


Ma egy olyanon mosolyogtam, hogy a "melyik kérdések bosszantanak a babáddal kapcsolatban" kérdésnél a válaszom volt 30%alatt, lehet valakik nem értették, hogy a persze a segítsek mosogatni/seperni/altatni kérdés talán nem zavarna, a sok okoskodós kérdés közben, viszont ha a kérdésre adott tipikus babás kérdések nem voltak megfelelők, én fejgörcsöt kapok, mert akkor tényleg semmi sem jó:(:)

2011. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy kérdésnél kiderült,hogy a kérdező pozitívat tesztelt,második kommentemben ezt írtam:"Jaj,de jó,gratulálok kismama!"


20%-ra pontoztak :D Azóta nem foglalkozom ezzel.

2011. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is néha csinálok ilyet, ha épp nyűgös vagyok. Főleg ha az én kérdésemnél írnak olyat, hogy ezt most miért kérdeztem meg, jó hogy lepontozom.
2011. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak a bunkó, kötözködő, direkt beszólós, bicskanyitogatós válaszokat szoktam lepontozni.

De azokra néha csak idegből kattintok már a piros kézre, annyira zavar, amikor valaki nyilvánvalóan szemétkedik.

Amúgy egy nagy sz.r ez az egész pontozósdi, semmi értelme sincs...

2011. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy néha muszáj jelezned, hogy valaki mekkora butaságot ír, beszól másnak, hihetetlen stílusú válaszolók vannak itt sokszor. Azokat tuti, hogy lepontozom! Az elmúlt 3 évben belefutottam már néhányba. Semmi bántót nem írsz a kérdezőnek, de némely otthon talán el nem ismert anyuka abban leli örömét, hogy normális válaszolókat minősít:(
2011. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!