Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki minden ok nélkül lepontozza a másikat?

Figyelt kérdés

Ez annyira dühít, hogy normális stílusban válaszolok egy kérdésre, és le vagyok pontozva.

És pl. az volt a kérdés, hogy melyik nevek nem tetszenek. Csak leírtam kulturáltan, hogy az amerikairól magyarosítottak, meg a túlzottan külfödiek, és a túlzottan magyarkodók, és egyből le lettem pontozva.

Kérdem én, hogy ezzel kit bántottam meg? Miért nem volt hasznos?

Másokat is láttam,hogy csak puszta véleménykülönbség miatt lepontozza, pedig a kérdésre válaszolt, ráadásul normálisan.

Ti is tapasztaltatok már ilyet?


2011. máj. 22. 18:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Én is jártam már így, de rájöttem, hogy felesleges mérgelődni rajta. Azóta nagy ívben teszek a pontokra, ha véleményem van, leírom.
2011. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én rengetegszer jártam már így. Tényleg a kérdésre válaszolok, kedvesen, normális hangsúlyban, és leginkább HELYESEN, és valaki lenyomja.

Engem azért érdekel, mert biztos, hogy nem vagyok jártas mindenben, csak olyan kérdésre válaszolok, de volt már olyan,hogy kijavítottak. Azért elnézést is kértem, mivel azt hittem,hogy helyesen tudom.

Köszi a válaszod!

2011. máj. 22. 18:26
 3/20 anonim ***** válasza:

ezt azok szokták csinálni akiket idegesít a másik igaza és így próbálják levezetni.


több 100 hasonlót látni nap mint nap

2011. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom, de szörnyű... annyira dühös tudok lenni. Ha ideges vagyok, akkor inkább nem csinálok semmit, nehogy megbántsak másokat, ezek meg hobbiból húzzák fel a többi embert! :(
2011. máj. 22. 18:31
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért zavar az, ha valakinek más a véleménye, mint neked? Amúgy mire használod a pontokat? Beváltod melegétel-utalványra?
2011. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem az zavar,hogy más a véleménye, hanem az,hogy én sem pontozom le a véleménykülönbségért. Meg az egyéni véleményre kíváncsiak, akkor mi a jó vagy rossz?

Szerintem szavahihetőbb az, akinek nem alacsonyak a pontszámai...

2011. máj. 22. 18:40
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem ok nélkül pontoznak le, hanem azért, mert nem tetszik nekik a válaszod. Az már másik kérdés, hogy te teljesen korrekt, szabályos választ adtál a feltett kérdésre, illetve a lepontozóknál általában hiányzik az intelligencia ahhoz, hogy elfogadják az övéktől eltérő véleményeket. Tapasztalataim szerint egyébként a magyarkodók a legnagyobb lepontozók. Ráadásul sunyi módon, mert általában egy darab ellenérvet sem bírnak leírni, csupán válasz nélkül nyomogatják a piros praclit.


A százalékokkal nem kell foglalkozni. Számomra a napi egy százalék csökkenés önigazolás, ugyanis jelzi azt, hogy ismét telibe találtam néhány megjegyzéssel :)

2011. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de volt olyan,hogy semmi rosszat nem írtam, az volt a kérdés,hogy ciki-e 23 évesen elsőre egyetemre menni, mindenki azt írta,hogy nem, én elmeséltem,hogy én miért megyek majd 23 évesen/súlyos betegség, majdnem egy életre kerekesszékbe kerültem, életemért küzdöttem/ és hogy engem ez már nem zavar, és amikor legutóbb néztem 77%-on állt.
2011. máj. 22. 18:43
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem az a szavahihetőség mértéke, ha mindenkinek tetsző válaszokat igyekszünk adni.

Én szívesen vállalom a konfliktust is a saját igazam védelmében. :)

2011. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha nagyon ideges vagyok, akkor én is. De ahhoz már kell egy szint, én nagyon békés ember vagyok.
2011. máj. 22. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!