Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az igazi kozmopo...

Mit gondoltok az igazi kozmopolita életstílusról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberbe bele van kódolva, hogy otthonra és identitásra van szüksége. Ha nem jó neki az, amibe született, el tudom képzelni, hogy választ egy másikat, de mindenképpen kell, hogy valahol elmondhassa, hogy "Én ide tartozom, nem máshova."

Ez nem mond ellent a tapasztalatszerzésnek és a széles látókörnek.

2011. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd az pontosan milyen?
2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a joga, hogy ugy eljen, ahogy akar. En valamilyen szinten felnezek az ilyen emberre, mert sok orszagban es sok varosban eltem mar, de nem tudtam egyforman elvezni az ott letet es volt, amelyik kifejezetten nem tetszett. Nem tudom, hogy ezt hogy tudjak kontrollalni, mert csak vannak korulmenyek, amelyek nem mindig tetszenek az embernek.
2011. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Erdélybe születtem, de se Romániát, se Mo. nem tekintem hazának, én egy kozmopolita vagyok.sehol sem érzem sajnos otthon magam, vessetek meg ha úgy van, de én akkor is így érzem.
2012. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!